Patarimai, kaip prižiūrėti odą namuose

Neužtenka pasidaryti procedūros kosmetologo kabinete. Jo atliktas darbas bei procedūrai išleisti pinigai gali nueiti perniek, jeigu Jūs tinkamai nepasirūpinsite savo veido oda namuose.

Ypač svarbu teisingai prižiūrėti veido odą, kuri veikiama saulės, aplinkos užterštumo, radiacijos, nesugeba savęs apsaugoti natūraliai ir normaliai funkcionuoti. Tam trukdo mūsų gyvenimo įpročiai, nesveika mityba ar sėdimas darbas. Kasdienei priežiūrai privalome naudoti kosmetikos priemones, kurios padės palaikyti normalias odos funkcijas, kad ši neprarastų drėgmės balanso bei su amžiumi silpstančios kolageno ir elastino sintezės.

Odos priežiūros patarimai
1. Visų pirma odą reikia nuvalyti pieneliu sumirkytais vatos tamponėliais. Stenkitės valyti pagal masažo linijas (nuo veido centro link kraštų), kuo mažiau tempsite odą, tuo ilgiau ji išliks stangresnė. Jei odą valote prausikliu, jį sukamaisiais pirštų judesiais (taip geriau nusiplaus nešvarumai bei makiažas) pagal masažo linijas paskirstykite veide. Tuomet veidą nuplaukite vandeniu, švelniai ir netrindamos nusausinkite servetėle. Nusausinti odą servetėle yra higieniškiau nei rankšluosčiu.

2. Sudrėkinkite vatos tamponėlį toniku ir nuvalykite makiažo, vandens nuosėdų ar pienelio likučius nuo veido. Tokiu būdu sudrėkinsite odą, tonizuosite ją ir atstatysite hidrolipidinę plėvelę, kremas geriau susigers į odą. Valomuosius judesius taip pat atlikite pagal masažo linijas.

3. Atlikus pagrindinius žingsnius (jie yra svarbiausi norinčioms išsaugoti švarų, sveiką, spindintį ir nepapilkėjusį veidą), odą reikia pamaitinti arba gydyti. Tai padarysite naudodamos kremą, kūrį išsirinkti būtina atsižvelgus į savo odos tipą bei būklę.

Jei Jūsų oda sausa, jai reikės maitinamojo kremo, jei dehidratuota – veiksmingiausia naudoti du kremus, pavyzdžiui, ryte drėkinamąjį, o vakare maitinamąjį ar atvirkščiai. Jei oda riebi, rinkitės lengvesnės tekstūros kremą, jis gali būti ir drėkinamasis. Jei ne tik riebi, bet esama ir spuogelių, tuomet reikia specialaus kremo problematiškai odai.

4. Kaip naudoti paakių kremą? Dažnai moterys daro klaidą tepdamos paakių kremą per arti akių. Neretai tai sukelia nemalonias reakcijas, tokias kaip akių graužimas, sudirgimas ar paraudimas. Paakių kremą rekomenduojama lengvais judesiais bevardžiu pirštu įtapšnoti į paakių odelę. Aplink akis reikėtų palikti 2-3 mm atstumą. Tapšnoti patariama ratu, pradedant nuo akies vidinio kampo ir keliaujant link išorinio. Grįžtama tapšnojant palei antakį (ties akiduobės kaulu) iki vidinio akies kampo. Tokiu būdu mažiau tampoma oda, dėl per dažno trynimo gali greičiau atsirasti raukšlelių. Taip pat kremas geriau įsigeria į ploną ir jautrią paakių odą.

5. Ypatinga priežiūra reikalinga ir kaklo odai. Čia mažiau kapiliarų, jie slypi giliau – dėl šios priežasties vertėtų įtrinti kremą ir masažo judesiais (iš apačios į viršų), ir žnaibomaisiais. Tokie padėtų kremui geriau įsigerti. Jei kaklo netepsite kremu namuose, laikui bėgant Jums prireiks brangių serumų, kad atstatytumėte odos stangrumą ir elastingumą.

6. Jei retai lankotės kosmetologijos kabinetuose, tuomet reikėtų namuose 1 kartą per savaitę naudoti odos šveitiklį. Nušveitusios suragėjusią odą, jai suteiksite tarytum antrą kvėpavimą, pagerinsite odos cirkuliaciją, deguonies patekimą į ją. Jei oda plona ar jautri, pakaks nušveisti 1 kartą per mėnesį.

7. Patariama atsisakyti odos prausimo kempinėlėmis arba kaskart naudoti naujas. Tokiose kempinėlėse kaupiasi nešvarumai, nuolat naudodamos tą pačią rizikuojate odą užkrėsti bakterijomis.

Naujoji RASA „Anti–age“ serija sukurta kosmetologų pagalba, panaudojus jų darbe pasiteisinusias aktyviąsias medžiagas – peptidus, skatinančius kolageno sintezę bei hialurono rūgštį – stipriausią iš natūralių drėkinamųjų medžiagų.

RASA ,,anti-age’’ produktų liniją sudaro:
·Stangrinamasis dieninis kremas

·Stangrinamasis naktinis kremas

·Stangrinamasis paakių kremas

·Stangrinamasis serumas

RASA ,,Anti-age‘‘ produktų linija
RASA ,,Anti-age‘‘ produktų linija
Gamintojo nuotr.

RASA ,,Anti-age‘‘ sudėtis
*Pirmą kartą RASA kosmetikos priemonių serijoje panaudotas vienas inovatyviausių ingredientų kosmetikoje „Transcutol“, kuris padidina kitų kosmetikos priemonėse esančių veikliųjų medžiagų veiksmingumą;

*Peptidai („Matrixyl“) skatina unikalių odos ląstelių atsinaujinimą, „Matrixyl“ priešraukšlinis veikimas įrodytas nepriklausomo universiteto tyrimais;

*Hialuronas užtikrina tinkamą odos drėgmės pusiausvyrą;
Hialuronas (Hialurono rūgštis) (Sodium Hyaluronate) yra viena iš pagrindinių odos audinio sudedamųjų dalių. Pagrindinė šios medžiagos savybė – galimybė pritraukti itin daug drėgmės. Rūgštis odos paviršiuje sudaro plėvelę, dėl kurios išlaikomas optimalus drėgmės balansas, todėl didėja odos elastingumas ir stangrumas. Hialurono rūgštis žmogaus organizme natūraliai gaminasi pati, tačiau bėgant metams šis procesas silpsta, tai viena iš prielaidų atsirasti raukšlėms. Kosmetikos priemonėse hialurono rūgštis naudojama reikiamo drėgmės kiekio palaikymui.

*Kiekviena naujosios ,,Anti-age‘‘ serijos kosmetikos priemonė papildyta pažangiais ingredientais, kurie užtikrina išskirtinių brandesnės veido odos poreikių tenkinimą (Pepha – tight,A,E vitaminų kompleksai, ,,Nectapure‘‘).

Daugiau informacijos ČIA

Užsakymo nr.: PT_60989287

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis