Grožio gudrybės: jaunesnis ir išraiškingesnis veidas

Kartais gero rezultato reikia čia ir dabar. Keli patarimai, kurie padės atrodyti jaunesnei ir pora kilogramų lieknesnei akimirksniu.

Veido formą galite pakoreguoti šukuosena. Ovalo iliuziją sukurs į viršų sukelti plaukai. Priekyje juos kiek pakelkite arba susekite bangą. Ši šukuosena išryškins skruostikaulius, taip pat veidą atidengiantys plaukai jaunina.

Kelly Osbourne
Kelly Osbourne
Mavrixonline/Scanpix
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
Scanpix

Veidas atrodys ne toks putlus, jei tinkamai tepsite makiažo pagrindą. Odą prie pat plaukų šaknų patepkite kiek šviesesne spalva, šonus ties smilkiniais ir skruostikauliais – tamsesne. Svarbu, kad šviesesnis atspalvis stipriai nesiskirtų nuo natūralios jūsų veido spalvos.

Jamie King
Jamie King
AP/Scanpix

Veidas spindės jaunyste ir gyvybingumu, jei jį nuolat masažuosite. Idealus – limfotaką išjudinantis ir veido raumenis stangrinantis masažas, kuris padės išryškinti ir veido kontūrą. Veidą galite masažuoti pačios: nuo smakro žandikauliais kilkite į viršų, pirštų galiukais kilstelėkite skruostikaulius, palaikykite 5 sekundes. Delnais suimkite skruostus, vėl kilstelėkite, palaikykite 5 sekundes. Pirštų galiukais kelkite veidą į viršų. Tokią mankštelę kartokite prieš miegą kelis kartus per savaitę.

Pasigaminkite veido kaukę nuo raukšlių iš kavos.Reikia kupiną šaukštą ruginių miltų sumaišyti su šalta stipria kava. Masei sutirštėjus, įmuškite kiaušinio trynį ir atsargiai išmaišykite. Gautu mišiniu ištepkite veidą ir palaikykite 15 minučių. Tuomet nuplaukite ir atsargiai nusausinkite rankšluosčiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis