Gundančiam įvaizdžiui – rusvi makiažo atspalviai

Šį sezoną tarp grožio tendencijų vyrauja ne tik švelnios pastelės, vaiski mėlyna ar žalia, bet ir paslaptingi rudi tonai. Kavos, kakavos, šokolado atspalviai ir aukso žėručiai užkariauja pavasarėjančias kosmetines. Madingos kelios skirtingos įvaizdžio kryptys: griežtesnis grunge stilius, Holivudo prabanga ir natūralumu dvelkiantis kasdienis makiažas.

Grunge stilius išpopuliarėjo 10-ojo deš. pradžioje, jam būdingas atšiaurus, tarytum specialiai nevalyvas ir aptriušęs įvaizdis. Šį pavasarį grunge mada grįžo ant podiumų: languoti flaneliniai marškiniai, šviesūs nutrinti džinsai, oda ir grubūs auliniai. Ši stilistika neaplenkė ir grožio pasaulio – pavelti plaukai, tamsios lyg pavargusios akys ir natūralių atspalvių matinės lūpos.

"Roberto Cavalli" 2013 m. pavasaris ir vasara
Reuters/Scanpix

Grunge galima lengvai transformuoti į stilingą vakarėliui tinkamą įvaizdį. Akis apveskite tamsiu pieštuku (tiks ir juodas, ir tamsiai rudas), jį išsklaidykite ir sumaišykite su rudų atspalvių šešėliais. Ties blakstienų linija tepkite tamsesnį rudą šešėlį, ties voko viduriu – šviesesnį. Rusvu atspalviu šiek tiek paryškinkite ir apatinius vokus. Galite vidinius akių kampučius pagyvinti auksiniais šešėliais.

''Versace'' 2013 m. pavasaris ir vasara
''Versace'' 2013 m. pavasaris ir vasara
AFP/Scanpix

Solidžiau atrodys mados namų „Gucci“ pasiūlytas glamūriškas dūminis makiažas. Tamsia spalva pabrėžiama blakstienų augino linija, rudos spalvos šešėliai persimaino su žvilgančiais perlamutriniais. Akių pieštuko apvado nematyti, tik santūrus parusvinimas ryžtelėjusia ruda. Prie tokio makiažo tiks bronzine pudra paryškinti skruostikauliai ir švelnios persikų spalvos lūpos.

"Gucci" 2013 m. pavasaris ir vasara
Reuters/Scanpix
Atilkėja Beyonce
Atilkėja Beyonce
Scanpix
Aktorė Diane Kruger
Aktorė Diane Kruger
Scanpix

Kasdien tinkamiausias vos pastebimas makiažas: matiniu pagrindu padengtas veidas, rusvų atspalvių šešėliai ir natūralios spalvos lūpos, blakstienas galite paryškinti tamsiai rudu tušu. Rudų spalvų tušai rekomenduojami brandesnio amžiaus moterims, jais nudažytos blakstienos atrodo natūralesnės, neapsunkina žvilgsnio ir jaunina. Lūpų netamsinkite, verčiau rinkitės šviesesnį atspalvį, tiks ir drėkinantis balzamas ar perregimas blizgis. Natūraliai atrodantis makiažas pastaruoju metu ypač populiarėja.

''Etro''  2013 m. pavasaris ir vasara
''Etro'' 2013 m. pavasaris ir vasara
Aktorė Kate Hudson
Aktorė Kate Hudson
AP/Scanpix

Nuotraukos iš ''Scanpix'' ir polyvore.com archyvo

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis