Patobulinkime formas sveikai ir lengvai

Pagaliau pavasaris! Nors šiais metais jis ir neskuba mūsų džiuginti šiluma ir ankstyvaisiais žiedais, tačiau jau balandžio dienas skaičiuojantis kalendorius primena, kad metas peržvelgti savo spintą – tuojau pat nusimesime paltus, storus megztinius. Ši mintis džiugina, tačiau kartu priverčia kritiškiau veidrodyje nužvelgti po žiemos papilnėjusią figūrą.

Daugeliui šalta ir tingi žiema padovanoja vieną kitą nelemtą kilogramą ir vaizdas veidrodyje verčia susimąstyti, kad, būtina kažko imtis. Ir ne rytoj, ne kitą pirmadienį, o šiandien pat! Jei trokštate, kad dailios suknelės gultų kaip nulietos, laukti nėra kada!

Kiekviena puikiai žino, kad geriausias lieknos figūros receptas – mažiau valgyti ir daugiau judėti. Visiškai paprasta, tačiau kartu ir be galo sunku… 

 Maistas užsilaiko organizme, o nuolatinis pilnumo jausmas verčia jausti diskomfortą ir trukdo sėkmingai lieknėti.

Atsiduriame lyg užburtame rate – mažai valgome tam, kad lieknėtume, tačiau dėl to užkietėja viduriai, sulėtėja medžiagų apykaita, kaupiasi toksinai ir trukdo mums efektyviai siekti dailių kūno formų.

Greta pagrindinių dviejų lieknėjimo taisyklių – mažiau valgyti ir daugiau judėti, būtina nepamiršti pasirūpinti sklandžiu savo žarnyno ir visos virškinimo sistemos darbu. Tam, kad žarnynas veiktų sklandžiai, nevargintų nemalonus sunkumo jausmas, išsipūtęs pilvas ar užkietėję viduriai, būtina gerti kuo daugiau vandens ir vartoti pakankamai ląstelienos turinčių produktų.

Ląsteliena arba kitaip vadinamos maistinės skaidulos palaiko greitą maisto judėjimą žarnynu, taigi, kartu su nesuvirškintomis medžiagomis iš organizmo pašalinami ir toksinai bei kiti teršalai. Kai kurių rūšių maistinės skaidulos turi savybę sugerti į save labai daug vandens. Pastaroji savybė labai naudinga siekiantiems padailinti kūno linijas, kadangi prieš valgį vartojamos skaidulos, sugerdamos daug vandens, užpildo skrandžio turinį ir tuomet pasisotinama daug mažesniu maisto kiekiu.

Švelnaus poveikio ląstelienos šaltinis – „Lepicol“.
Švelnaus poveikio ląstelienos šaltinis – „Lepicol“.
Gamintojo nuotr.

Jei sumažinę suvalgomo maisto kiekį negaunate pakankamai ląstelienos, galite papildyti mitybą specialiai tam sukurtais produktais. Ypač turtingas švelnaus poveikio ląstelienos šaltinis – „Lepicol“. Šio papildo sudėtyje yra tik natūralios kilmės medžiagos – smiltyninių gysločių skaidulos, inulinas ir probiotikai. Smiltyninių gysločių skaidulos gali prisijungti net 20-25 kartus daugiau skysčio, nei sveria pačios. Šios savybės dėka žarnynas išvalomas nuo nesuvirškintų medžiagų, šlakų, toksinų, tai padeda išvengti irimo produktų sukeltų nemalonių pojūčių. Šių skaidulų dėka maistas daug greičiau juda mūsų organizme ir iš jo pasišalina, o tai labai svarbu norint sulieknėti ir pasijusti lengviau. Be to, smiltyninių gysločių skaidulos skrandyje išbrinksta, jį užpildo ir sukelia sotumo jausmą. Taigi, išgėrus skaidulų su vandeniu pusvalandį prieš valgį, pasitenkiname daug mažesniu maisto kiekiu ir išvengiame galimo persivalgymo.

Be skaidulų, „Lepicol“ sudėtyje yra probiotikų – tai gerosios bakterijos, kurių natūraliai yra žmogaus žarnyne netgi apie 2 kilogramus. Sklandžiam žarnyno darbo palaikymui yra labai svarbi normali mikrofloros sudėtis, t.y. pakankamas gerųjų bakterijų kiekis. Mikrofloros sudėtį išderina tokie veiksniai, kaip netaisyklinga mityba, alkoholio vartojimas, kai kurie vaistai, ypač antibiotikai ir kita.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis