Madingos retro stiliaus šukuosenos

Šįmet vienas madingesnių įvaizdžių bus 60-ųjų ledi: sukelti plaukai, katiniškas žvilgsnis ir raudonos ar pastelinės lūpos. Kaip greitai pasidaryti žaismingą retro stiliaus šukuoseną, kuria kadaise žavėjo legendinės aktorės Brigitte Bardot, Audrey Hepburn ar Catherine Deneuve.

Sakoma, masyvios šukuosenos veltu viršugalviu išpopuliarėjo dėl augančios moterų įtakos įvairiose srityse, taip pat feminizmo judėjimo. Tai buvo dinamiškas 7-asis dešimtmetis, iš kurio mada semiasi įkvėpimo ir šiandien.

Elegancijos karalius Oscaras de la Renta pasiūlė modernią retro stiliaus šukuosenos versiją – sukeltus plaukus paįvairino rausvomis sruogomis ir blizgiomis segėmis.

Pastaruoju metu praėjusius dešimtmečius interpretuojantis Marcas Jacobsas taip pat susižavėjo veltomis šukuosenomis. Žaismingomis, perrištomis atlaso kaspinais, dizaineris papuošė „Louis Vuitton“ kolekcijos modelius. Panašių šukuosenų gausu mados namų „Moschino“, „Dsquared2“, „Carolina Herrera“ ir kituose podiumuose.

"Louis Vuitton"
AFP/Scanpix
Moschino
Moschino

Pasidarykite madingą 60-ųjų stiliaus šukuoseną
*Ištrinkite plaukus šampūnu ir ištepkite nuplaunamu balzamu. Jei plaukai bus neplauti ar naudosite nenuplaunamą balzamą, šukuosena greitai sukris.

*Plaukus džiovinkite karšta oro srove, galvą nuleidusios žemyn.

*Dar drėgnus plaukus ties šaknimis ištepkite apimties suteikiančiomis putomis.

*Nuo pakaušio imkite po sruogą plaukų ir juos velkite šukomis, tankiais dantukais (velkite apie 10 cm nuo šaknų). Jei plaukai tankūs ir stori, kiekvieną pašiauštą sruogą iškart sutvirtinkite laku.

*Retomis šukomis suteikite šukuosenai norimą formą. Galite ją formuoti vientisą arba perskirti per šoną, nugaroje likusius plaukus surišti į ponio uodegėlę ar susukti į kuodelį. Suformuotą šukuoseną sutvirtinkite plaukų laku.

Balandžio 5 – 17 dienomis prekybos centruose „Maxima XX“ ir „Maxima XXX“ vyksta „Grožio mugė“. Čia kiekvienas ras ką pasirinkti iš plataus veido, kūno, plaukų priežiūros priemonių asortimento. „Grožio mugėje“ – kosmetikos kūrėjų naujovės, daug naudingų pasiūlymų bei nuolaidų. „Grožio mugė“ padės sukurti nuotaikingą pavasarį ne tik sau, bet ir visai šeimai. Kviečiame apsilankyti.

Daugiau madingų retro stiliaus šukuosenų - fotogalerijoje:

Užsakymo nr.: PT_61102635

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis