K.Hudson grožio patarimai: vertinu natūralumą

Garsi Holivudo aktorė Kate Hudson su amžiumi tik gražėja, ką tik atšventusi 34-ąjį gimtadienį, ji atrodo puikiai ir džiaugiasi gyvenimu. Kate pasakoja apie grožio rutiną, mėgstamas priemones ir dalijasi naudingais patarimais.

Pasak aktorės kartais pasidaryti makiažą prireikia vos 5 minučių, o kartais ir kelių valandų. Tai priklauso nuo nuotaikos ar renginio svarbos. Paprastai K. Hudson renkasi vos porą priemonių: „Dažniausiai tik pasidažau blakstienas ir paryškinu skruostus skaistalais, mėgstu natūralų ir sveiką įvaizdį.“ Kai aktorės laukia ypatingos premjeros ir kiti renginiai, tenka naudoti gausybę grožio priemonių. Veidą apsunkinantis vakarėlių makiažas – viena priežasčių, kodėl įprastomis dienomis ji vengia makiažo.

Kate Hudson
Kate Hudson
Scanpix

Jei reikėtų išsirinkti mėgstamiausias grožio priemones, Kate sako, kad nepaliktų namų be lūpų blizgio ar blakstienų tušo. Kiti svarbesni produktai – skaistalai ir makiažo korektorius. Aktorė ypač retai naudoja makiažo pagrindą, jei reikia užmaskuoti patamsėjusias dėmes arba paakius, dažniausiai renkasi lengvos konsistencijos skystą korektorių.

Kate pripažįsta, kad blizgučiai – jos silpnybė, ypač žėrintis vakarinis makiažas. Aktorė mėgsta pastaruoju metu itin madingus auksinius šešėlius arba įvairius rusvus ir blizgius atspalvius. Pasak jos, tokios spalvos neapsunkina žvilgsnio, bet atrodo efektingai ir išryškina akių spalvą.

K. Hudson ne vienintelė garsenybė savo šeimoje, jos mama – taip pat puikiai žinoma aktorė Goldie Hawn. Ji išmokė dukrą teisingai prižiūrėti savo odą ir rūpintis organizmu. Kate teigia, kad viena svarbiausių pamokų buvo ėjimas laiku miegoti, dabar ji retai miega trumpiau nei 8 valandas. „Kokybiškas miegas – grožio pamatas, svarbu leisti sau pailsėti ir atsigauti.“, – teigia aktorė.

Deja kartais dėl įtempto filmavimų grafiko netenka pasimėgauti pakankamu kiekiu miego, tačiau Kate žino, kaip atgaivinti pavargusią veido odą. „Į dubenį pridedu ledo kubelių ir jame palaikau veidą. Šią odos gaivinimo procedūrą kartoju keletą kartų. Ji neįtikėtinai veiksminga!“, – pasakoja K. Hudson.

Sipa Press/Scanpix

Suteikti odai spindesio ir gaivumo taip pat padeda kokybiški kremai. Kate sako naudojanti brandesnio amžiaus moterims skirtus kremus nuo raukšlių. „Derinu kelis skirtingus kremus, tačiau nepamirštu ir natūralių grožio produktų, kai turiu laiko odą palepinu namuose gamintomis kaukėmis.“ K. Hudson siūlo pasigaminti veidą skaistinančią kaukę iš kiaušinių trynių bei apelsinų.

Reikės:
*kiaušinio trynio
*1 šaukštas nerafinuoto alyvuogių aliejaus
*pusės apelsino sulčių

Išmaišykite kiaušnio trynį, maišymo metu į jį supilkite aliejų. Į mišinį įspauskite pusės apelsino sultis ir vėl išmaišykite, paruoštą skystą masę tepkite ant veido. Laikykite apie 20 minučių, tuomet veidą švelniai nuplaukite ir nusausinkite minkštu rankšluosčiu. Oda taps skaistesnė, vaiskesnė, ji bus pamaitinta reikalingais vitaminais bei mineralais.

O kokių natūralių grožio priemonių žinote Jūs?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis