Nagų lako spalvos pagal zodiako ženklą

Ar tikite spalvų galia? Teisingi atspalviai gali suteikti drąsos, ryžto ir pritraukti sėkmę. Kokiais atspalviais lakuoti nagus, kad pavasaris ir vasara dovanotų pergales ir džiaugsmą?

Avinas
Šįmet jūsų laukia veiklos permainos. Padėkite užsispyrimą šalin, būkite tolerantiškos ir demokratiškos. Iškelta galva išklausykite kitų nuomones, kartais ir priekaištus, visa apmąstykite ir tik tuomet skelbkite nuosprendį. Pasijusti lyg išmintingai valdovei padės karališkos nagų lako spalvos: purpurinė, alyvų, sodri violetinė ar baklažano.

Jautis
Vasaros pradžioje gimusiems po jaučio ženklu atsivers visos durys. Jupiteris jums dovanos žalią šviesą darbe, santykiuose, pagerins finansinę situaciją. Pavasarį jūsų spalvų paletėje – žali tonai: skaistus salotinis, laimo, mėtų. Tegul šie atspalviai būna artėjančių geresnių dienų šaukliai.

Dvyniai
Pavasario pabaiga – dvynių sėkmės metas, jei mokėsite jį išnaudoti, jūsų luakia šlovė ir karjeros aukštumos. Atsiras ir kūrybinių idėjų, kurios pastūmės naujiems projektams bei dar neišmėgintai veiklai. Liepsnosite aistra gyvenimui, tad rinkitės ugningus nagų lako atspalvius: mandarinų, tamsiai geltoną, oranžinę ar šiltą raudoną. 

Shutterstock nuotr.

Vėžys
Kiautas vėžiui – ne tik saugus užutėkis, kuriame jis gali pasislėpti, bet ir įvaizdžio dalis. Pasistenkite, kad jūsų įvaizdis būtų išskirtinis! Nuo birželio 20 d. vėžiams prognozuojamas atsinaujinimo metas, tad jau dabar lakuokite nagus kaskart vis kitaip žvilgančiu sidabru ir chameleono efekto laku.

"L'Oreal Paris"
Žurnalas "Moteris"

Liūtas
Vasaros pradžioje liūtai bus linkę rizikuoti, drąsiai priimti sprendimus ir kovoti dėl vietos po saule. Jei tai darysite apgalvotai ir taktiškai, pergalės – garantuotos. Nepraleiskite pro akis naudingų pažinčių, jos gali būti ypač naudingos ateityje. Atkreipkite dėmesį į savo drąsų įvaizdį prabangiais bronziniais atspalviais.

"Mavala"
Žurnalas "Moteris"

Mergelė
Likimas – jūsų rankose. Kol Marsas svečiuosis Mergelės ženkle iki liepos 24 dienos, galite gauti visa, ko užsigeisite. Svarbiausia, nepražiopsoti progų, veikti čia ir dabar. Žingsniuoti į priekį skatins kaitinantys raudoni atspalviai: braškių, vyšnių, rubino, koralų ar burgundiško vyno.

Scanpix

Svarstyklės
Jupiteris lems finansinę sėkmę ir intrigas darbe. Tačiau nepalankios situacijos išsispręs jūsų naudai, jei nevertinsite įvykių vienpusiškai. Apsvarstykite visas galimybes, būsite pranašesni įžvalgomis, kurias kiti pražiopsojo. Bundanti gamta žadins ir jausmus, tad romantiškam laikotarpiui labiausiai tiks švelnūs kūno, kreminiai bei rausvi atspalviai.

Gamintojo nuotr.

Skorpionas
Nors šįmet skorpionams žadama gausybė permainų, kelionių ir naujų idėjų, ne visa bus klota rožių žiedlapiais. Teks keisti požiūrį, ryžtingai priimti sprendimus ir nesigręžioti atgal. Įpusėjus vasarai atskleisite savo švelniąją pusę. Skorpinai taps jautresni, ypač moterys nepraleis progų paflirtuoti. Tinkamiausios rausvos spalvos: švelnios pastelinės, vaiski rožinė ar drąsi fuksijų.

Rausvi atspalviai
Rausvi atspalviai

Šaulys
Birželio mėnesį būkite paslaptingos, net šiek tiek begėdiškos. Prireiks drąsos, kad atlaikytumėte kartais skaudžius ir piktus kitų žodžius. Ginkite savo pozicijas, ryžtingai priimkite gyvenimo pokyčius ir sulauksite perspektyvių pasiūlymų. Pasitikėjimo savo jėgomis suteiks spalvų karaliene tituluojama juoda. Tai valdžios ir išminties simbolis.

Shutterstock nuotr.

Ožiaragis
Pavasariop ožiaragius apims svajinga tarytum džiazas nuotaika. Būkite atviros, nuoširdžios ir pritrauksite sėkmę, susikursite puikius pamatus atečiai. Darykite tai, kas jums iš tiesų patinka ir atrasite naujas kūrybines galias. Išsipildyti svajonėms ir atsipalaiduoti padės jūra dvelkiantys atspaviai: žydra, vaiski mėlyna, indigo, ultramarinas ar elektrinė.

Vandenis
Šįmet šlovės taką vandeniams nušvietė Jupiteris, tad rinkitės ryškias, neonu šviečiančias spalvas. Geriausias vandenių laikas prasidės nuo birželio 11 dienos. Vaiskios spalvos suteiks pasitikėjimo savimi, padrąsins ir skatins optimizmą. Ženkite koja kojon su mada – jūsų spalvos: citrinų, vaiski rausva, žalia bei oranžinė.

Žuvys
Šylant orams žuvų ženklo moterys taps gundančiomis undinėmis. Kad skleistumėte žavesį, pagerėtų asmeninis gyvenimas ir darbo reikalai, teks atsikratyti liūdesio, nuobodulio, dvejonių ir baimių. Meskite sau iššūkį! Sakoma, kad pilki tonai yra monotoniški, tačiau atraskite skirtingus ir nuotaikingus pilkus atspalvius. Jų visa gausybė: melsvi, žalsvi, gelsvi ar violetiški – rinktis tikrai yra iš ko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis