Kokia depiliacija efektyviausia?

Artėja šiltasis sezonas, kai norisi trumpos suknutės, lengvos tunikos ar berankovės palaidinės. Kuo anksčiau pradėsime šalinti nepageidaujamus plaukelius, tuo glotnesne ir gražesne oda džiaugsimės vasarą. Kokias depiliacijos būdų naujienas siūlo grožio pasaulis?

Vyrauja tam tikri grožio kanonai, tad nenuostabu, kad pagal juos siekdamos idealo esame įpratusios šalinti kūno plaukelius. Ant kojų ar pažastyse jie šiais laikais nėra toleruojami, tačiau šalinimo procedūros yra varginančios arba skausmingos. Ne viena moteris žiemą numoja ranka į depiliacijos procedūras, o atšilus orams imasi paprasčiausio būdo – skutimo peiliuko. Deja, jo efektas trumpalaikis, oda nuolat dirginama, o ataugę plaukeliai yra tvirtesni ir storesni.

Turbūt ne viena yra išbandžiusi ilgesnio poveikio procedūras – plaukelių šalinimą vašku arba epiliatoriumi. Nors tai vieni populiariausių būdų atsikratyti nepageidaujamų plaukelių, jie ypač skausmingi ir netinkami jautrioms vietoms. Epiliatoriai visų plaukelių neišrauna, skatina jų įaugimą ar net kelia plauko folikulo uždegimo riziką. Panašus neigiamas poveikis gali pasireikšti ir po depiliacijos vašku. Taigi, kaip lengvai atsikratyti plaukelių, nerizikuojant pasigauti odos infekcijos arba neišleidžiant visų santaupų grožio salone, kuris siūlo naujausias technologijas?

Grožio industrija pateikė naują ir saugų depiliacijos namie būdą, be šalutinio poveikio ar didelio vargo. Veiksmingas ir modernus būdas yra fotoepiliacija – tai plaukų šalinimas intensyvia pulsine šviesa. Tai neskausminga procedūra, galite naudoti asmeninį fotoepiliatorių.

Šį pavasarį „Philips“ pristatė nepaprastą naujieną – itin veiksmingą „Lumea Precision Plus“ epiliatorių, kuris moterims dovanoja tai, ko nori kiekviena iš jų: išvaduoja nuo nepageidaujamų plaukų ir leidžia kasdien džiaugtis nuostabiai švelnia ir lygia oda.

Intensyvios šviesos impulsais pagrįstą plaukų šalinimo technologiją iki šiol daugiausia naudojo profesionalūs grožio salonai, o dabar ji persikelia į jūsų namus. „Philips“ fotoepiliatoriai „Lumea“ lengvi ir patogūs, juos paprasta naudoti. Jie naikina nepageidaujamus plaukus dar prieš šiems išdygstant, todėl glotnia oda galėsite džiaugtis labai ilgai.

„Philips“ naujiena – fotoepiliatorius „Lumea Precision Plus“
„Philips“ naujiena – fotoepiliatorius „Lumea Precision Plus“
Gamintojo nuotr.

Švelnūs naujojo „Lumea“ šviesos impulsai veikia plauką tiesiogiai, todėl jis natūraliai iškrinta, o plauko svogūnėlis pereina į ramybės stadiją ir naujas plaukas tam tikrą laiką nesivysto. Pakanka šią paprastą ir švelnią procedūrą atlikti porą kartų per mėnesį ir būkite tikra – rezultatai nustebins. Jūsų oda bus lygut lygutėlė visus metus.

„Philips“ naujiena – fotoepiliatorius „Lumea Precision Plus“
„Philips“ naujiena – fotoepiliatorius „Lumea Precision Plus“
Gamintojo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_61123577

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis