Veido oda - sveikatos atspindys

Sveika oda - vidinio ir išorinio žmogaus grožio bei bendros organizmo būklės atspindys. Džiugu mėgautis sveika, elastinga oda, tačiau turbūt visiems teko susidurti su didesnėmis ar mažesnėmis veido odos problemomis.

Apie tinkamą veido odos priežiūrą pasakoja „L‘Occitane“ produktų vadovė Kristina Birgelė.

Normali veido oda nereikalauja didelio dėmesio bei gausybės priežiūros priemonių. Dažniausiai ją tiesiog užtenka rytais ir vakarais nuvalyti kosmetiniu pieneliu. Muilo dažnai naudoti nepatartina, t.y. ne dažniau kaip du kartus per savaitę. Muilas džiovina odą ir gali jai sukelti nepageidaujamų problemų.

Tačiau net ir turint iš pažiūros sveiką odą patartina sistemingai bei atidžiai ją tyrinėti. Odos problemos sukeliančios didelį diskomfortą, gali slėptis net ir po nežymiais pakitimais. Pastebėjus odos negalavimus ignoruoti jų negalima, būtina atrasti tikrąsias šios disfunkcijos priežastis bei nedelsiant jas pašalinti.

Riebi oda
Riebiai odai būtina išskirtinė priežiūra ir itin kruopšti higiena. Sutrikusi riebalinių liaukų veikla išskiria ženkliai daugiau riebalų, nei jų reikia normaliai odos apsaugai, oda greičiau užsiteršia. Dažnai tokia oda kamuojama įvairių spuogelių, išsiplėtusių porų. Riebios odos savininkėms neretai dienos bėgyje veido oda pradeda blizgėti. Susidūrus su šiomis problemomis ypač svarbu ryte ir vakare prausti veidą bei valyti makiažą prausikliu. Nešvarumai, dengiantys veidą, bei ne itin kruopščiai nuvalytas makiažas gali pabloginti riebios odos būklę, tai puiki terpė daugintis bakterijoms ir atsirasti uždegiminiams spuogams. Per savaitę bent du kartus rekomenduojama naudoti veido šveitiklį, kuris gerai išvalo užsikimšusias poras, kruopščiai nuvalo riebalų perteklių, nešvarumus bei suaktyvina kraujotaką. Reikia nepamiršti, jog šio tipo odą kamuoja ir dehidratacija. Svarbu ir riebią oda nuolat drėkinti, naudoti lengvos konsistencijos veido odos priemones.

Reikia nepamiršti, jog riebaus tipo odą kamuoja ir dehidratacija
Reikia nepamiršti, jog riebaus tipo odą kamuoja ir dehidratacija
Gamintojo nuotr.

Sausa oda
Sausą odą valyti ir prižiūrėti galima tik išskirtinai jai skirtomis priemonėmis. Tai oda, kuri linkusi į jautrumą, yra plona, dažniausiai šviesi. Turinčioms sausą odą reikėtų atidžiai rinktis tiek elementarias prausimosi priemones, tiek veidui bei visam kūnui skirtus kremus. Renkantis priemones patartina atkreipti dėmesį, kad jose būtų biologiškai aktyvių medžiagų. Prieš nusprendžiant kokias priemones naudoti, pirmiausiai reiktų išbandyti mėginėlį, arba pamėginti vieną odos priežiūros linijos produktą. Tik taip galima sužinoti kas tinka, o kas ne.

Sausos odos priežiūrai tinka kremai, serumai, kurių sudėtyje nėra sintetinių kvapiųjų medžiagų ar galima rasti eukalipto aliejaus, kuris geriausiai drėkina odą, turi antiseptinių savybių bei teigiamai veikia odos natūralią bakterinę pusiausvyrą. Vasarą drėkinamąsias priemones reikia tepti prieš išeinant į lauką, o žiemą – prieš einant miegoti. Šaltuoju periodu svarbu prieš einant į lauką, odą apsaugoti maitinamaisiais kremais.

„Visoms savo klientėms siekiame pasiūlyti tik išskirtinai jų odai tinkamą produkciją. Tam, kad tai įgyvendintume, prieš pirkdamos produktą pirmiausiai jį išbandykite nedideliais kiekiais. Tokiu būdu sužinosite ar jis atitinka unikalius odos poreikius“, – pasakoja K. Birgelė.

Šiltojo sezono metu „L‘Occitane“ siūlo užsiregistruoti į konsultaciją, kurios metu profesionali kosmetologė nustatys unikalius odos poreikius, parinks veido odai tinkančias priemones bei suteiks galimybę jas išbandyti namuose.

„Norėdami paskatinti moteris pasirūpinti savo veido odos būkle, iki vasaros pabaigos suteikiame galimybę nemokamai išsitirti odos būklę bei padėti atrasti geriausią sprendimą iškilusioms odos problemoms pašalinti. Vasaros pabaigoje, iš užsiregistravusių į konsultaciją bus atrinkta viena dalyvė, kuri laimės kelionę į Nicą“, – pasakoja „L‘Occitane“ produktų vadovė K. Birgelė.

„L‘Occitane“ – prancūziškos kosmetikos kompanija, kurianti autentiškus produktus veidui bei kūnui, sukūrė efektyvias veido priežiūros priemones, kurios puikiai įveikia ne vieną veido odos problemą. Veido odos priežiūros produktai atskleidžia augalų išskirtines savybes bei išnaudoja jas odai puoselėti.

Užsakymo nr.: PT_61446845

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis