Naujovės plaukų dažymui namuose

Vengėte dažytis plaukus, nes bijojote jiems pakenkti? O gal dažydavote juos grožio salone, bet visada norėjote pabandyti tai padaryti pati? Šios srities technologijų revoliucija nuo šiol leidžia Jums dažytis plaukus namuose be jokios baimės!

„Garnier“ laboratorijos nustatė, kad aliejus gali ne tik puoselėti plaukus, bet ir veiksmingai pagerinti dažų pigmentų įsiskverbimą. Taip buvo sukurta ir 24 patentais apsaugota plaukų dažymo technologija (ODS), kurios veiksmingumą lemia aliejus. Jis padeda dažuose esantiems pigmentams įsiskverbti giliai į plaukus ir sustiprina dažų poveikį užtikrindamas optimalų rezultatą, be to, leidžia apsieiti be amoniako.

Taigi nuo šiol galite nebebijoti dažytis plaukų, nes naujoji technologija akivaizdžiai pagerina jų būklę, ir jie tampa spindintys bei 35 proc. švelnesni. Kadangi nebereikia amoniako, dažymo procesas tapo kur kas malonesnis. Amoniako kvapą pakeitė subtilus švelnus aromatas – daugiau nebejausite jokių stiprių nemalonių kvapų. Plaukų dažai „Garnier Olia“ užtikrina optimalų galvos odos komfortą. Juos išbandžiusios moterys beveik nejautė peršėjimo ir niežėjimo – tarsi tai būtų plaukų kaukė.

"Garnier Olia"
Gamintojo nuotr.

Jei plaukus dažotės grožio salone, nes siekiate tobulos spalvos, taip pat vertėtų išbandyti dažus „Garnier Olia“. Juose esantis aliejus padeda visiems pigmentams įsiskverbti giliai į plaukus, todėl jie įgauna ryškią ir vienodą spalvą nuo šaknų iki galiukų. Šie dažai nudažo visus žilus plaukus. Dažai pasižymi odos kremą primenančia aksomine tekstūra. Dėl tokios tekstūros juos patogu tepti teptuku, todėl itin lengva nudažyti paaugusią plaukų dalį palei šaknis. Visa tai galima pasidaryti namuose – bet kuriuo metu ir be jokio išankstinio užsirašymo.

Sužinokite apie naują plaukų dažymo būdą, kurį jau išbandė tūkstančiai moterų ČIA.

Pasižiūrėkite filmuką ir sužinosite, ką apie plaukų dažus „Garnier Olia“ mano merginos, kurios juos išbandė pirmosios Lietuvoje.

Užsakymo nr.: PT_61543942

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis