Seksualiausi Holivudo moterų įvaizdžiai FOTO

Makiažu atskleisti seksualumą nėra lengva. Ne viena gražuolė, norėdama atrodyti gundančiai, persistengia – juodu pieštuku apveda akis, negaili blizgių šešėlių, godžiai užkloja lūpas keletu sluoknių dažų. Tačiau seksualumą greičiau pabrėšite vienu kitu akcentu. Kokios garsenybės išmano grožio meną?

m.Moteris.lt JAU IR TAVO TELEFONE! Skaityk patogiau!

Gundančios lūpos
Manekėnė ir aktorė Rosie Huntington-Whiteley gali pasigirti putliomis lūpomis. Romantiškas aviečių atspalvis joms suteikia dar daugiau viliokiškumo. Kad visas dėmesys tektų būtent lūpoms, Rosie išlaiko subtilų akių makiažą.

Manekenė Rosie Huntington-Whiteley
Manekenė Rosie Huntington-Whiteley
AP/Scanpix

Taip pat skaitykite:
Dieninis makiažas pagal aprangą
Įvaizdžio keitimo projektas baigtas - išrinkite geriausią pasikeitimą!
Gražių plaukų paslaptys - iš Prancūzijos. KONKURSAS

Viliokiškos akys
Aktorė Megan Fox vadinama viena seksualiausių Holivudo žvaigždžių. Jos ryškūs veido bruožai kuria egzotiškos gražuolės įvaizdį. Aktorė žino, kad rusvais atspalviais paryškinusi žvilgsnį atrodys it prabangi amazonė.

Aktorė Megan Fox
Aktorė Megan Fox
AFP/Scanpix
Natūralūs atspalviai
Natūralumas taip pat atrodo be galo gundančiai, tai įrodo aktorė Julianne Hough. Svarbu, kad oda būtų lyg aksominė, žvilgsnis – vos paryškintas, o lūpos viliotų putlumu. Sakoma, vyrams patraukliausios perregimu blizgesiu pateptos lūpos, būtent jis suteikia papildomos apimties.
Aktorė Julianne Hough
Aktorė Julianne Hough
AP/Scanpix
Paslaptingas žvilgsnis
Aktorė Mila Kunis dažniausiai renkasi padūmavusio efekto makiažą. Jis paryškina migdolų formos akis, suteikia paslaptingumo. Jei akis pabrėžiate tamsiais pereinančių tonų šešėliais, lūpas dažykite šviesiu atspalviu.
Aktorė Mila Kunis
Aktorė Mila Kunis
AFP/Scanpix
Nepriekaištingi plaukai
Atskleisti seksualumą galite ne tik makiažu, bet ir nepriakaištingai sutvarkytais plaukais. Blizgūs it šilkas krintantys plaukai moteriai suteikia pasitikėjmo savimi, o tai ir yra seksualumo pagrindas. Aktorės Olivios Munn makiažas – minimalistinis, tačiau glotnūs plaukai ją paverčia tikra gundytoja.
Aktorė Olivia Munn
Aktorė Olivia Munn
AFP/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis