Aromaterapijos dovanos - Tavo gerai savijautai ir sveikatai

Skubantis žmogus labiausiai nemyli savęs. Pasinėręs į darbus, buitį jis pamiršta pasirūpinti savo savijauta ir, svarbiausia, sveikata. Išeitis yra!

"Provanso kvapai" - SPA procedūras teikiantis salonas ir natūralius produktus siūlanti parduotuvė - jau trejus metus veikia Klaipėdoje, o visai nesenai duris pravėrė ir Vilniuje, pačioje senamiesčio širdyje priešais Katedrą. Šis masažo salonas kitoks nei dauguma, nes savo klientams gali pasiūlyti natūralios kosmetikos tiesiai iš Provanso, taip pat - ypatingus ir nepamirštamus masažo malonumus.

Reklamos užsakovų nuotr.
"Provanso kvapų“ išskirtinumas - dėmesys žmogui. „Mums labai svarbu teikti kokybiškas paslaugas. Kliento aptarnavimas, išsiaiškinant jo poreikius ir viršijant lūkesčius - pagrindinis tikslas ir mūsų raktas į sėkmę“, - sako „Provanso kvapų“ darbuotojai.
Čia viskas gerai apgalvota, dėmesys skiriamas viskam: meistrų kvalifikacijai, SPA ritualams, procedūrų pasiūlai, kosmetikai, bei interjero, rankšluosčių minkštumo ar muzikos kokybei.

Masažų paslaugos

"Provanso kvapuose“ atliekami aromaterapiniai, karštų akmenų, veido masažai, kūno šveitimai su Negyvosios jūros druska, ryžių ir apelsinų pudra, Malajų ir Boreh Boreh kūno įvyniojimai su rozmarinų, gvazdikėlių ir cinamonų eteriniais aliejais, rankų įvyniojimas su šviežiomis avižomis, rožių vandeniu ir migdolų aliejumi.

Reklamos užsakovų nuotr.
Dėl turimų organinių eterinių ir augalinių aliejų gausos „Provanso kvapų“ SPA ritualų meniu yra netradicinis ir kitoks - išsiskiriantis natūralumu, pagarba gamtai ir žmogui. SPA ritualai pradedami karštų rankšluosčių terapija pėdoms bei nugarai. Masažų metu naudojamos karštos levandų pagalvės ir ryžių maišai su aliejais bei prieskoniais. Po masažų svečiai vaišinami ypatingąja „Provanso kvapų“ arbata.

Reklamos užsakovų nuotr.
"Provanso kvapuose“ dirba kvalifikuotos masažo meistrės, mokančios įdomių technikų ir išskirtinių jų derinių. SPA ritualą atliekant vienai specialistei, klientas gali jausti, kad jį liečia daugiau negu dvi rankos.
Reklamos užsakovų nuotr.
"Provanso kvapų“ įkūrėja E. Daugėlaitė ilgą laiką gyveno Bali ir Australijoje. Tad sukauptas SPA žinias perdavė masažo terapeutams.
Reklamos užsakovų nuotr.
Aukštos kokybės eterinių aliejų gausa ir aromaterapinė vonia leidžia sukurti išskirtinius SPA ritualus vyrams, moterims ir poroms. Prieš kiekvieną masažą klientas išsirenka aliejų pagal nuotaiką, kvapą ir fizinį poreikį: verbenos tonizuoja, levandos ramina, saldieji apelsinai drėkina ir pakelia nuotaiką. Beje, svečiai prieš SPA ritualą vaišinami ypatingais vandenimis: rožės, simbolizuojančios jaunystę; levandos ramybę; apelsino – gyvybę.

Reklamos užsakovų nuotr.
Kosmetikos išskirtinumas

"Provanso kvapuose“ galite įsigyti ir pasimėgauti procedūromis su organine kosmetika "Florame". Kompanija „Florame“ Prancūzijoje yra aromaterapijos ekspertė ir lyderė ekologiškos kosmetikos srityje, jau apie šimtmetį gamina eterinius aliejus. Šios kompanijos gaminius ir eterinius aliejus pripažino daugelis pasaulio aromaterapijos specialistų. "Florame" laikosi griežtų kokybės reikalavimų, kuriuos nustato "Ecocert" ir "Cosmebio" kosmetikos standartai.

Reklamos užsakovų nuotr.
"Provanso kvapuose“ tvyro ramybė, teigiamos emocijos ir gera aura.
Atvykęs svečias gali išsirinkti, pauostyti ir išbandyti visus produktus. O profesionalūs specialistai padės pasirinkti būtent jam tinkamą produktą.
Reklamos užsakovų nuotr.

„Provanso kvapai“ (parduotuvės ir SPA ritualai):
L. Stuokos Gucevičiaus g. 1, Vilnius
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda

Užsakymo nr.: PT_62057969

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis