Stilingos šukuosenos 40-metėms

Jaunos merginos gali žaisti eksperimentuodamos kirpimais, plaukus dažyti pakvaišusiomis spalvomis. 40-metėms tenka sukti galvą, kokią šukuoseną rinktis, kad ši būtų stilinga, atrodytų jaunatviškai, tačiau kartu ir pabrėžtų profesionalumą, atitiktų amžių.

Trumpos šukuosenos ne tik praktiškos, bet ir suteikia seksualumo, jaunina. Kad trumpas kirpimas atrodytų stilingai, nepadauginkite stiprios fiksacijos plaukų vaško ar lako – styrantys ir pasipūtę plaukai sendins, atrodysite tarytum iš 8-ojo dešimtmečio. Verčiau šukuosenai fiksuoti naudokite lengvesnes ar vidutinio stiprumo formavimo priemones. Yra moterų, kurios atsisako trumpos šukuosenos dėl kuprotos ar didesnės nosies. Tačiau nepamirškite, kad trumpas kirpimas visų pirma pabrėžia skruostikaulius, o nosį greičiau akcentuos ilgi tiesūs plaukai.

TV laidų vedėja Ellen DeGeneres ir aktorė Portia de Rossi
TV laidų vedėja Ellen DeGeneres ir aktorė Portia de Rossi
Reuters/Scanpix

Taip pat skaitykite:
Kosmetika namuose. Odą lyginančios ir valančios kaukės
6 madingiausios rudens makiažo spalvos
Populiariausios garsenybių grožio procedūros

Aktorė Lisa Rinna

Trumpas bob stiliaus kirpimas puikiai tiks mėgstančioms eleganciją. Griežto stiliaus šukuosena suteikia profesionalumo, išryškina veido bruožus. Jei plaukai linkę banguotis, paprašykite kirpėjo, kad šukuoseną iškarpytų sluoksniais, tokią bus lengviau prižiūrėti, plaukai atrodys puresni. Apvaliam veidui labiau tiks ilgesnis bob kirpimas, smulkiam kampuotam – ilgis iki smakro ar šiek tiek žemiau. Moderniau atrodysite, jei nugaroje plaukai bus iškarpyti trumpiau, o priekyje kirpėjas paliks ilgesnius.

Modelis Eva Herzigova
Modelis Eva Herzigova
RIA/Scanpix

Dar vienas brandesnio amžiaus moterims tinkantis kirpimas - bob šukuosena su kirpčiukais. Tačiau nepatariama nusirėžti ilgų ir tiesių kirpčių – tai sendins. Verčiau nešiokite vidutinio ilgio, sušukuotus per šoną – tokie kirpčiai pabrėš akis, nubrauks keletą metų. Kad šukuosena būtų gyvybingesnė, ją formuodamos parieskite sluoksniais iškarpytus plaukus.

JAV pirmoji dama Michelle Obama
JAV pirmoji dama Michelle Obama
Reuters/Scanpix

Klasikinė vidutinio ilgio plaukų šukuosena visuomet atrodo stilingai, tinka daugumai moterų. Šio ilgio plaukus lengva prižiūrėti, be to, turite galybę variantų išbandyti šukuosenoms. Plaukus galite surišti į ponio uodegėlę, susukti į kuodą, sugarbanoti ar ištiesinti. Kad plaukai atrodytų sveiki, kas mėnesį trumpinkite jų galiukus ir naudokite maitinamuosius balzamus.

Aktorė Jennifer Garner
Aktorė Jennifer Garner
Reuters/Scanpix
Aktorė Cate Blanchett
Aktorė Cate Blanchett
AFP/Scanpix

Ilgų plaukų šukuosenos reikalauja daugiau priežiūros, ypač brandesnio amžiaus moterys turėtų juos dažniau palepinti kaukėmis, aliejais, po trinkimo visuomet naudoti kondicionierių. Sluoksniais iškarpytus plaukus lengviau suformuosite, jie atrodys puresni, gyvybingesni. Moteriškumą pabrėš vilnijančios bangos. Prieš riesdamos garbanas, plaukus papurkškite spacialiu nuo karščio apsaugančiu balzamu, kitaip po poros garbanojimų teks rinktis trumpą šukuoseną – rizikuojate plaukus nudeginti.

Aktorė Jennifer Aniston
Aktorė Jennifer Aniston
Sipa/Scanpix
Atlikėja Jennifer Lopez
Atlikėja Jennifer Lopez
Scanpix
Aktorė Kate Beckinsale
Aktorė Kate Beckinsale
Mavrixonline/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis