Skaistinkite ir valykite veidą priemonėmis iš šaldytuvo

Pagražinti veidą, galite ne tik kremais ar serumais, bet ir maisto produktais, kuriuos rasite šaldytuve. Nėra nieko paprasčiau nei vaisių kaukė arba toniką atstosiančios daržovių sultys. Nors tokios priemonės daug nekainuoja, rezultatai nenuvils.

Svarbu nenaudoti vaisių ar daržovių, kuriems esate alergiškos.

Nulupkite porą minkštų kriaušių, sutrinkite jas šakute arba elektriniu trintuvu. Mase ištepkite veido ir kaklo odą, palūkėkite 10 min. ir nuplaukite. Kriaušės drėkina ir valo odą.

Shutterstock nuotr.

Riebiai veido odai padės baltagūžiai kopūstai. Susmulkinkite keletą kopūsto lapų trintuvu ir išsunkite sultis. Nuprauskite ir nusausinkite veidą, jį patepkite kopūstų mase, kaukę laikykite 15min. Oda taps švaresnė, o poros susitrauks.

Shutterstock nuotr.

Išvalyti veido odą ir sutraukti poras padės populiarus vasaros skanėstas - arbūzas. Arbūzo sultimis patepkite švarią odą, po 10 min. perplaukite veidą po bėgančiu vandeniu.

Shutterstock nuotr.

Kad veidas atrodytų skaistesnis, ištepkite jį trintomis braškėmis. Po 5 min. veidą nuprauskite drungnu vandeniu ir patepkite drėkinamuoju kremu.

Odą taip pat paskaistins ir atšviežins agurkų sultys. Dauguma ne kartą yra ant veido dėjusios agurkų griežinėlius, tačiau juos galite pakeisti ir pusiau perpjautomis vynuogėmis. Agurkai bei vynuogės odai suteiks gaivumo, išvalys.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis