7 dalykai, kurių nežinojote apie maskavimo priemones

Maskavimo priemonių būna įvairių, skiriasi ne tik jų sudėtis, tekstūra, bet ir paskirtis. Kokie maskuokliai tinkamiausi tamsių paakių, raudonio ar pigmentinių dėmių slėpimui?

Ratilus ir patamsėjimus po akimis patariama slėpti priemonėmis, kurios atspindi šviesą. Jose lūžta šviesos spinduliai, dėl to patamsėjimai tampa mažiau pastebimi kitiems. Šios priemonės neretai painiojamos su maskuojančiomis, tad jas reikėtų rinktis atidžiai. Kosmetikos parduotuvėse drąsiai klauskite konsultanto, kurie produktai skirti būtent paakių maskavimui. Viena populiariausių šviesą atspindininčių priemonių yra „Touche Eclat“ („Yves Saint Laurent“), panašų efektą kuria ir „Light Reflecting Concealer“ („Make Up Factory“).

Slėpti randams, pigmentinėms dėmėms tiks kreminės konsistencijos maskuokliai. Jie būna indeliuose, tūbeslėse arba išsukamo teptuko pavidalu. Šios priemonės išsiskiria drėkinamaisiais ingredientais, jos yra lengvos ir rečiau sušoka į raukšles, todėl puikiai tinka brandžiai odai. Jei pasirinksite atspalvį gerai derantį su natūralia odos spalva, galėsite jį naudoti be papildomo pagrindo.

Slėpti randams, pigmentinėms dėmėms tiks kreminės konsistencijos maskuokliai
Slėpti randams, pigmentinėms dėmėms tiks kreminės konsistencijos maskuokliai
Shutterstock nuotr.

Slėpti bėrimą ir randus vizažistai pataria kompaktinėmis maskavimo priemonėmis. Tai neriebūs produktai, kurie ilgai išsilaiko, neerzina odos. Tinka slėpti ir dėl amžiaus atsirandančias dėmes.

Jei norite intensyvios maskuotės, naudokite kreminės konsistencijos maskuoklį, tepkite jį teptuku. Jei priemonę tepsite pirštais, ji plonu sluoksniu padengs odos trūkumus ir maskuotė taps itin lengva, nepaslėps defektų. Maskavimui naudokite specialų sintetinio pluošto teptuką, puikiai tiks ir lazdelės formos maskuoklis su integruotu nedideliu teptuku.

Odos trūkumams, kurie pasižymi pakitusiu atspalviu, naudokite specialius tam tikros spalvos maskuoklius. Jei norite paslėpti paraudimus, tiks žalsvos priemonės, jei maskuojate pamėlsius paakius – persikų atspalvio. Šios spalvos neutralizuoja defektus kuriamą atspalvį, suvienodina odos toną.

Jei norite intensyvios maskuotės, naudokite kreminės konsistencijos maskuoklį, tepkite jį teptuku
Jei norite intensyvios maskuotės, naudokite kreminės konsistencijos maskuoklį, tepkite jį teptuku
Shutterstock nuotr.

Kad maskavimo priemonė tvirčiau sukibtų, visų pirma reikėtų odą reikėtų padengti makiažo pagrindu ir tik tuomet tepti maskuoklį. Jei naudojate birią pudrą, pirmiausia tepkite maskuoklį, o tuomet lengvai brūkštelėkite pudros. Vyresnio amžiaus moterys, prieš maskuodamos brandžios odos trūkumus, turėtų patepti ją skaidria baze. Ši užpildys odos raukšleles ir padės sukurti geresnį maskavimo efektą, neleis maskuokliui sušokti į raukšleles.

Maskavimo priemonės palengvins ir makiažo kūrimą. Jei akių vokus patepsite kreminės konsistencijos maskuokliu, vokų oda įgaus tolygų atspalvį, dings nepageidaujamas blizgesys, o šešėliai laikysis tvirčiau, nesušoks į voko raukšlę. Maskuokliu patepusios lūpas galėsite pakoreguoti jų kontūrą, išgauti sodrią dažų spalvą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis