3 būdai išraiškingam žvilgsniui sukurti

Vienos mėgsta ryškesnį makiažą, kitos pirmenybę teikia natūralumui. Šį sezoną grožio tendencijos įtiks visoms – madingos ir vos paryškintos akys, ir tamsios ar spalvingos. Kaip greitai išryškinti žvilgsnį?

Natūralumas
Vadinamasis nude makiažas tinka visoms, jo paslaptis – idealiai parinktos šešėlių spalvos, kurios dera prie jūsų odos atspalvio. Šviesiaodėms tiks kreminiai ir švelnūs pilkšvai rausvi pustoniai, toms, kurių oda tamsesnė – rusva ir ruda paletė. Kasdienis makiažas atrodys elegantiškesnis, jei rinksitės matinio efekto šešėlius. Kurdamos vakarinį makiažą naudokite šešėlius su žėručiu, blakstienų augimo liniją pabrėžkite tamsiai rudu pieštuku ir nepamirškite poros sluoksnių blakstienų tušu.

Aktorė Jessica Biel
Aktorė Jessica Biel
Scanpix
Aktorė Marion Cotillard
Aktorė Marion Cotillard
Scanpix

Spalvos
Rudenį madinga akių vokus ryškinti sodria spalva (ugnine raudona, granatų, slyvų, žalia), sukurti katės žvilgsnio efektą. Drąsesnėms vizažistai siūlo derinti 2 kontrastingas spalvas, pavyzdžiui, violetinę ir oranžinę. Jei akis dažote rausvais, raudonais ar oranžiniais šešėliais, naudokite juodą pieštuką arba skystą kontūrą. Madingai atrodys skysto kontūro ir matinio efekto šešėlių derinys. Kad makiažas ilgiau laikytųsi, akių vokus perbraukite perregima biria pudra.

"Jason Wu" modelis
Sipa/Scanpix
Makiažas - Julijos Estko ir Vaidos Venckutės, stilius - Justės Kubilinskaitės, nuotr. - Agnės Gintalaitės
Makiažas - Julijos Estko ir Vaidos Venckutės, stilius - Justės Kubilinskaitės, nuotr. - Agnės Gintalaitės
Žurnalas "Moteris"

Dūminis efektas
Kurdamos padūmavusio efekto makiažą naudokite 2 artimus atspalvius, kurie skirtųsi tik intensyvumu (vienas turi būti šviesesnis). Pirmiausia šviesiu šešėliu nutepkite visą voką, tamsesniu paryškinkite voko raukšlę, išorinius akių kampelius. Juodu pieštuku nubrėžkite liniją ties viršutine ir apatine blakstienų augimo linijomis, išsklaidykite teptuku, kad linija taptų švelni. Jei trūksta intensyvumo, voką prie pat blakstienų ir išorinius akių kampučius patamsinkite matiniais juodais šešėliais. Viršutines ir apatines blakstienas nudažykite juodu tušu.

Aktorė ir modelis Milla Jovovich
Aktorė ir modelis Milla Jovovich
Sipa/Scanpix
Aktorė Keira Knightley
Aktorė Keira Knightley
Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis