S. Loren: jei moteris visą laiką skirs raukšlių maskavimui ir žilų plaukų naikinimui, ji pasmerkta

Legendinės aktorės ir savo laiko grožio bei seksualumo etalono Sophia Loren grožio patarimai, kaip kuo ilgiau išlaikyti gražų kūną ir jaunatvišką sielą.

Taip pat skaitykite:
- Pasidaryk stilingą šukuoseną pati
- Lengvas makiažas per 3 minutes
- Įvaizdį pakeitusi Onutė (37 m.): negaliu ramiai praeiti pro vitrinas ir veidrodžius - atrodau sau tokia graži!

Sophia Loren:
„Manau, kad moterį labiausiai puošia paprastumas ir ramybė. Mes domimės kosmetikos naujovėmis, kurios padeda moterims tapti patrauklesnėms. Ir tai kartais veikia. Aš siūlau kitokį kelią, kuris grįstas sąmone. Mano patarimas tinka bet kokio amžiaus moterims, nežiūrint į tai, kokiu grožiu gamta jas apdovanojo. Jo esmė – taisyti ne veidą ar kūną, o koreguoti mąstymą. Jei išmoksite galvoti taip pat efektyviai kaip darbuojatės makiažo šepetėliu, tapsite tikra gražuolė.

Moteris, visą savo laiką skirianti raukšlių maskavimui, žilų plaukų naikinimui ir figūros dailinimui, pasmerkta nesėkmei, nes jaunystės susigražinti neįmanoma... Susitelkite į savo talentus, kūrybą, kuria puošiate savo gyvenimą bei gyvenimus tų, kuriuos mylite. Kai rasite šį lobį, žinokite – jūs įveikėte senatvę!

Iš esmės negraži eisena, kūprinimasis atsiranda iš nepasitikėjimo savimi. O grožis, mano manymu, yra drąsa. Būtent tai ir traukia žmones. Jei pasitikėsite savimi, būsite atvira naujovėms ir laimei, veide savaime atsiras šypsena, eisena taps lengva, o gestai – grakštūs ir gražūs“.

Kai draugai man primena, kad man - jau daugiau nei 70 metų, aš pati negaliu tuo patikėti. Atrodo, kad vis dar esu 19 metų. Aš, panašu, likau tame vaikiškame amžiuje ir žiūriu į pasaulį plačiai atmerktomis akimis. Man vis dar įdomu gyventi. Esu dėkinga likimui už kiekvieną nugyventą dieną, už galimybę nuolat atrasti kažką nauja... Jei jums pavyko išsaugoti vaiko sielą, tada visa, ka geriausia, jūsų dar laukia ateityje“.

Scanpix
S. Loren patarimai:

* Kasdien išgerkite 6-7 taures mineralinio vandens su citrina – vanduo labai naudingas odai. „Tinka viskas – sultys, kava, arbata, - tikina aktorė. - Menu, močiutė man vis duodavo pasaldinto vandens su citrinos žievelėmis.“
* Kartais rytais nuprauskite veidą šaltu vandeniu, kuriame plaukiotų ledo gabaliukai ir mėtos lapeliai. Šaltas vanduo sutraukia poras ir tonizuoja odą, o akys tampa skaidrios, aiškios. Pradėkite nuo ne itin šalto vandens (prie jo pratinkite odą pamažu) – kad ant veido neiššoktų kapiliarai.
* Karštas oras – gražios odos priešas, jis ją sausina ir dėl to greičiau atsiranda raukšlės. Todėl odą reikia drėkinti, - įsitikinusi S. Loren. - Žiemos metu galima naudoti oro drėkintuvą, o jei neturite, šalia radiatoriaus tiesiog pastatykite indą su vandeniu. O vasarą odą vis pašlakstykite vandeniu.
* Norėdama išlaikyti kūno formas Sophia valgo 3 kartus per dieną, ir po nedaug. Tarp valgių neužkandžiauja. Kasdien suvalgo indelį jogurto su šaukšteliu alaus mielių, kas antrą dieną - po ananasą. Kas trys mėnesiai aktorė ryžtasi organizmo valymui: visą dieną valgo tik šviežius vaisius ir geria natūralias sultis be cukraus. Loren nerūko, nevartoja alkoholinių gėrimų.

Scanpix
* „Rūkymas ir alkoholis neigiamai veikia odą, pripildo organizmą šlakais. Rūkymas ne tik kenkia sveikatai, jis spartina mimikos raukšlių susidarymą. Bėgant metams aplink burną ir lūpas formuojasi mažutės raukšlelės, į jas išsilieja lūpų dažai. Net jei nesidažote, raukšlelės vis tiek matosi“, - sako artistė.
* Aktorė eina anksti miegoti – gulasi 9 val. vakaro, keliasi 6. Ryte eina į sodą pasivaikščioti ir pakvėpuoti gėlių aromatu. Kasdien 10 minučių skiria mankštai su svarmenimis prie atviro lango. Tada lenda į šaltą dušą – tai padeda išlaikyti raumenų tonusą ir krūtinės formą. Sophia labai daug vaikšto pėsčiomis.
LEAD Technologies Inc. V1.01
LEAD Technologies Inc. V1.01
Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis