Kaip makiažu greitai paslėpti nuovargį

Kartais nuovargį sukelia miego trūkumas dėl gausybės darbų, o kartais dėl linksmybių iki ankstyvo ryto. Kad ir kur išeikvotume savo energiją, aplinkiniai neturėtų pamatyti poilsio stokos. Kaip per kelias minutes makiažu paslėpti nuovargio ženklus?

Suteikite akims gyvybingumo išryškindamos jas kelių spalvų pieštukais. Viena spalva turėtų būti tamsaus ir gilaus atspalvio, kita – ryški (rudoms akims tiks smaragdų žaluma, mėlynoms rekomenduojami švelnūs rausvi ir violetiniai atspalviai, žalioms taip pat tiks violetiniai tonai, o pilkoms – safyrų mėlynumas). Visų pirma paryškinkite blakstienų augimo liniją tamsiai rudu pieštuku, virš jos brėžkite sodrios spalvos liniją. Spalvas šiek tiek suliekite, kad šios švelniai pereitų iš vienos į kitą. Žvilgsnis akimirksniu taps išraiškingesnis.

Aktorė Olivia Wilde
Aktorė Olivia Wilde
AFP/Scanpix

Pabrėžkite apatinę blakstienų augimo liniją kūno spalvos pieštuku. Tai padės sukurti gaivumo įspūdį, o akys atrodys didesnės ir šviesesnės. Įsitikinkite, kad pieštukas nėra per šviesus. Tinkamas atspalvis pašviesins apatinį voką ir užmaskuos pavargusioms akims būdingą raudonį.

Kūno spalvos pieštukas puikiai maskuoja akių nuovargį
Kūno spalvos pieštukas puikiai maskuoja akių nuovargį
Shutterstock nuotr.

Jei neturite laiko slėpti ratilų po akimis, nukreipkite nuo jų dėmesį. Suteikite atspalvio skruostams, paryškinti skruostai šį sezoną ypač madingi. Ieškokite rožinio atspalvio skaistalų, praturtintų šviesą atspindinčiais žėručiais, venkite tamsesnių oranžinių atspalvių, jie išryškins nuovargį. Daugumai moterų tinka švelnūs persikiniai skaistalai, kurie veidui suteikia energijos, vitališkumo.

Aktorė Emily Deschanel
Aktorė Emily Deschanel
Reuters/Scanpix

Bene lengviausias būdas užmaskuoti miego trūkumą – sodrūs lūpų dažai. Rinkitės ryškias ir energingas spalvas: raudoną, fuksijų ar rausvą. Pamirškite rudus, violetinius ir kitus tamsius atspalvius, jie greičiau pasendins nei paslėps nuovargį.

Aktorė Michelle Williams
Aktorė Michelle Williams
Mavrixonline/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis