K. Ivanova – apie tai, kas svarbu gražiai moteriai

Verslininkė Kristina Ivanova (26 m.) rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų moterų grožiu. Neseniai atšventusi gimtadienį ji džiaugiasi mėgstama veikla ir jaučiasi kaip niekada laiminga.

Koks Jūsų įprastas dieninis makiažas? Kiek laiko jam skiriate?
Įprastai man pakanka veido kremo ir blizgio lūpoms. Jei keliauju į susitikimus, renkuosi mineralinę pudrą, kuri paslepia raudonį, taip pat žemės spalvų akių šešėlius ir juodą pieštuką akims. Naudoju skaistalus skruostams, renkuosi atsplvalvius, tinkančius šviesiaplaukėms. Toks makiažas užtrunka iki 15-20 minučių.

Verslininkė Kristina Ivanova ir atlikėja Ingrida Kazlauskaitė
Verslininkė Kristina Ivanova ir atlikėja Ingrida Kazlauskaitė
DELFI / Kiril Čachovskij

Pastaruoju metu išpopuliarėjo natūrali kosmetika, ką apie ją manote?
Iš tiesų šiuo metu labai populiaru ieškoti prekės iš kuo naturalesnių sudedamųjų medžiagų ir mano manymu tai labai sveikinta. „Grožio studijoje Kristina“ taip pat prekiaujame plaukų priežiūros produktais, kurių bazę sudaro augalų ekstraktai ir 100% eteriniai aliejai. Aš pati visada skaitau produkto sudėtį ir ieškau kokybiškų produktų, kaip ir mūsų klientai.

Esate namie gaminusi grožio priemonių?
Namuose kosmetikos nesigaminu, man jos pakanka savoje studijojeVerslininkė Kristina Ivanova ir atlikėja Ingrida Kazlauskaitė
Verslininkė Kristina Ivanova ir atlikėja Ingrida Kazlauskaitė
DELFI / Šarūnas Mažeika

Ar dažnai lankotės grožio salonuose, kokias procedūras renkatės?
Turiu dvi grožio studijas „Kristina“, tad mano meistrai pasirūpina mano grožio puoselėjimu. Iš tiesų tvarkinga moteris turi būti sutvarkytais plaukais ir nagais, veido ir kūno priežiūra yra būtina. Manau, kiekviena moteris žino, ko jai labiausiai reikia. Po įtemptos darbo dienos man labai padeda veido masažas, tačiau kiekvienas žmogus grožio procedūras renkasi individualiai. Kokią sumą kas mėnesį būtų protinga skirti grožio puoselėjimui?
Protinga suma yra tokia, kurios negaila išleisti savo grožiui. Susitvarkiusi graži moteris vibruoja visai kitas energijas.

Kristina Ivanova
Kristina Ivanova
DELFI / Tomas Vinickas

Ar graži moteris turi didesnes galimybes siekti karjeros aukštumų?
Kad ir kaip banaliai nuskambėtų ši frazė, moteris turi būti ne tik graži, bet ir protinga. Turi turėti pakankamai energijos, kuri ją vestų pirmyn. Mano manymu, graži moteris jaučia pasitikėjimą savimi, ir tai svarbiausia.

Kristina Ivanova atidarė jau antrą savo grožio studiją
Kristina Ivanova atidarė jau antrą savo grožio studiją
DELFI / Kiril Čachovskij

Nuo ko patartumėte pradėti keisti įvaizdį toms, kurios trokšta naujovių?
Profesionalo konsultacija būtų pirmas žingsnis pokyčių link.

Kaip pasikeitė Jūsų pačios įvaizdis nuo tada, kai pasirodėte pramogų pasaulyje, iki šiandien, kai turite jau dvi grožio studijas?

Į pramogų pasaulį įžengiau būdama 16-kos. Dabar jaučiuosi laimingiausia ir labiausiai subrendusi kaip moteris, džiaugiuosi tuo, ką darau gyvenime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis