Korsikos moterų jaunystės ir grožio paslaptys

Korsikiečiams šlamutis yra vienas iš kvapiųjų salos krūmynų. O Viduržemio jūros kraštų moterims – tarsi deivių grožio paslaptis, trunkanti amžinai… Šlamučių eterinis aliejus naudojamas nuo senų laikų, tai tikras jaunystės eliksyras.

„L’Occitane“ laboratorijoje šlamutis virsta vertingu eteriniu aliejumi, kuris veiksmingai stabdo odos senėjimą. Šis augalas – Korsikos saloje atrastas ilgaamžiškumo ir atstatomųjų galių turintis lobis.

Šlamutis – paprastas augalas, puikiai prisitaikantis aplinkoje, reikalaujantis tik trupučio vandens. Pats sunkiausias darbas yra piktžolių naikinimas, nenaudojant cheminių produktų. Šlamučiai žinomi kaip amžinai gyvenančios gėlės, nes išlaiko savo formą ir spalvą netgi tada, kai yra nuskinamos ir sudžiovinamos. Pasaulyje yra daugiau nei 500 šlamučių rūšių ir tik iš vienos rūšies išgaunamas išskirtinių savybių turintis eterinis aliejus. Ši gėlė pasižymintį jauninamosiomis savybėmis. 

Šlamučiai pasižymi jauninamosiomis savybėmis
Šlamučiai pasižymi jauninamosiomis savybėmis
Gamintojo nuotr.

„L‘Occitane“ šlamutis buvo atrastas atsitiktinai. Olivieris Baussanas susitiko su Korsikos distiliatoriumi Albrechtu Von Keyserlingku. Pastarasis paaiškino, kuo ypatingas šlamutis, papasakojo apie šlamučių išgavimo tradicijas, apie jų ypatingą terapinį poveikį. A. Von Keyserlingkas užsiminė, kad kartą šlamučių eterinis aliejus labai padėjo nuplikintai jo rankų odai. Šias pamerkus į šlamučių eterinį aliejų, oda netruko atsistatyti ir išgijo.

Kad išgautume 1 ar 2 kg eterinio aliejaus, reikia visos tonos nuskintų šlamučių! Pirmasis šlamučių eterinio aliejaus spaudėjas A.Von Keyserlingkas sakė: „Distiliavimas yra menas, tai nėra teorija, rankos pačios užčiuopia kokybę.“ 

Korsikos saloje auga dar vienas nuostabiais baltais žiedais apsipylęs krūmas – mirta, kuri jau tapo ilgaamžiškumo ir atsinaujinimo simboliu, nes gali gyvuoti net 300 metų. Pasak legendos, mirta gali ataugti ir po gaisro. Šis augalas pasižymi išskirtinėmis regeneraciją skatinančiomis savybėmis.
Mirtų eterinis aliejus stimuliuoja odą, baltymą „SIRT-1“, kuris žinomas kaip ilgaamžiškumo baltymas, padidina ląstelių gyvybingumą, palaiko sveikos odos išvaizdą. 

Mirtos - ilgaamžiškumo ir atsinaujinimo simbolis
Mirtos - ilgaamžiškumo ir atsinaujinimo simbolis
Shutterstock nuotr.

„L‘Occitane“ didžiuojasi sukūręs auksinę „Divine“ kolekciją, kuri kovoja su odos senėjimu. Tai išskirtinė veido priežiūros linija, suteikianti odai antrąją jaunystę su organiniais mirtų ir šlamučių eteriniais aliejais. 2011 metais šlamučių kremas „Divine“ pelnė pasaulinį įvertinimą kaip produktas, kovojantis su visais senėjimo požymiais, buvo įtrauktas į „Grožio bibliją“ (UK autoriai J. Farley ir S. Stacey). Ekspertų grupė patvirtino, kad tai produktas, kurio formulė ypač tinka brandžiai odai.

„Divine“ kolekcija kovoja su odos senėjimu
„Divine“ kolekcija kovoja su odos senėjimu
Gamintojo nuotr.

„Tyrinėjimai ir išskirtinio poveikio paieškos atskleidė stebuklingas šlamučių iš Korsikos savybes, kurie pranoko mūsų lūkesčius“, – pasakojo Jean-Louis Pierrisnard, „L‘Occitane“ mokslinių tyrimų vadovas. „L‘Occitane“ penktu patentu patvirtino ištobulintų „Divine“ veido priežiūros produktų efektyvumą. Šlamutį iš Korsikos papildė dar septyni natūralūs komponentai, kurie akivaizdžiai koreguoja senėjimo požymius ir regeneruoja odą. 

Užsakymo nr.: PT_62322493

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis