J. Lago: užsienietės iš mūsų galėtų pasimokyti, kaip rūpintis grožiu

Juvelyrė Jurga Lago pasakoja apie keliones, grožio puoselėjimą ir geros išvaizdos svarbą. Jurga pastebi, kad pradėti savimi rūpintis reikia kuo anksčiau, nes padaryti tai vėliau bus nelengva.

Ar daug tenka keliauti, į kokias šalis dažniausiai?
Taip, keliauju daug. Visuomet, išskyrus vasarą, beveik į tas pačias šalis – Ispaniją (Madridą) ir JAV (Niujorką). Ten darbuojuosi, dalyvauju parodose, susitinku su verslo partneriais ir užsakovais. Dažniausiai stengiuosi suderinti darbus su aktyviu poilsiu – pasinaudoju proga aplankyti naujas parodas, koncertus ir draugus.

Po kelionių vienos džiaugiasi įrudusia, pailsėjusia oda, kitoms tenka laukti, kol ji atsigaus. Kaip Jūsų oda reaguoja į klimato pokyčius?
Nesu išimtis. Mano oda reaguoja taip pat, kaip ir daugumos: parausta, išsausėja. Ypač po kelionės į Niujorką, kai tenka ilgai būti lėktuve. Laiko pasikeitimas irgi padaro juodą darbą – oda išduoda nuovargį. Radau stebuklingą būdą, kaip atrodyti gerai. Jeigu tik atskridus reikia bėgti į kokį susitikimą, prieš pat skrydį nulekiu pas savo kosmetologę Oksaną, ji man paruošia geležinį alibi – su „Filorgos“ kaukėmis.

Juvelyrė Jurga Karčiauskaitė-Lago ir manekenė Renata Mikailionytė
Juvelyrė Jurga Karčiauskaitė-Lago ir manekenė Renata Mikailionytė
DELFI / Kiril Čachovskij

O išvykusi atostogų vasarą nemėgstu aktyviai degintis, ypač veido, saugau odą. Naudoju „UV-Defence“ („Filorga“) apsauginį kremą – šalyse, kur saulė piktesnė nei Lietuvoje. Praėjusiais metais Maldyvuose net nepajutome, o mažasis mano sūnus per pirmąją dieną (nors lijo) taip įdegė pečius, kad teko ištepti net vaistais. Taigi, dabar saugomės. Man labai svarbu, kad apsauginis kremas tiktų ypač jautriai odai, jos nedirgintų ir būtų lengvos tekstūros.

Kaip rūpinatės oda po kelionių?
Po kelionių pirmiausia tiesiog reikia gerai išsimiegoti, mėgstu veido masažą. Nieko ypatingo nedarau, stengiuosi oda rūpintis kasdien. Naktį naudoju „Sleep-recover“ kremą: ryte oda tiesiog spindi, atrodo, kad savaitę miegojau ir niekur nebuvau išskridusi.

Kaip kasdien prižiūrite odą ?
Visuomet naudoju „Optim-Eyes“ („Filorga“) paakių kremą. Jis gelbsti ir kelionėse – neleidžia išryškėti raukšlelėms apie akis, papilkėti odai. Veidui kiekvieną dieną naudoju „Time-Filler“ kremą – man ypač tinka. Taip pat būtinas yra kremas rankoms ir daug vandens.

Būdama kitose šalyse ar pastebėjote, kad moterys kitaip rūpintųsi grožiu?
Lietuvės savimi rūpinasi taip, kad užsienietės iš mūsų galėtų pasimokyti. Galbūt tik mažai dėmesio skiriame sveikesniems plaukams.

Galbūt svečiuodamasi užsienyje išmokote kažko naujo?
Nesiblaškau Niujorke po grožio salonus, kartais tenka tik užbėgti susišukuoti. Manau, kad mes žengiame koja kojon su visa grožio industrija pasaulyje. Na, gal kiek naujos tendencijos vėluoja, bet globalizacija šioje vietoje mums išeina į naudą.

Pasak Jurgos Karčiauskaitės-Lago, žengiame koja kojon su visa grožio industrija pasaulyje
Pasak Jurgos Karčiauskaitės-Lago, žengiame koja kojon su visa grožio industrija pasaulyje
DELFI / Kiril Čachovskij

Žinoma, sužinau daug naujo profesinėje srityje, dalyvaudama parodose galiu visuomet anksčiausiai sužinoti naujas tendencijas, technologijas ir t.t.

Taip pat išmokau per daug visko nesureikšminti. Teko matyti gatvėje aktores Maggie Gylenhall, Scarlett Johansson – paprastutės moterys, be makiažo ir jokių dress kodų. Madride mūsų šeimos draugai yra žinomas aktorius Carmelo Gomezas ir jo gražuolė žmona – paprasti, simpatiški, rūpinasi savimi kasdien ir to nesureikšmina.

Šių dienų pasaulyje žmonės skuba, ne viena moteris apleidžia išvaizdos puoselėjimą. Kaip jūs spėjate ir nuveikti darbus, ir pasirūpinti grožiu?
Tai turi tapti įpročiu ir tiek. Dirbu daug ir labai intensyviai, todėl laiką labai planuoju. Jeigu nesirūpinsiu savimi šiandien, ryt tai padaryti bus dar sunkiau.

Kaip manote, kokią įtaką gyvenimo kokybei daro gera išvaizda?
Negaliu kalbėti už visus. Mano profesijoje gera išvaizda yra labai svarbi – negaliu atvykti pas verslo partnerius ar užsakovus, kalbėti apie papuošalus ir pati būti susivėlusi ar pavargusi. Taip pat turiu labai rūpintis papuošalais, kuriais puošiuosi. Vadovaujuosi principu – svarbiausia kokybė (net žmonių santykiuose).

Juvelyrės Jurgos Karčiauskaitės-Lago kūryba
Juvelyrės Jurgos Karčiauskaitės-Lago kūryba
DELFI / Kiril Čachovskij

Man artimas yra niujorkiečių stilius ir jų „juoda uniforma“, taigi labai džiaugiuosi, kad galiu išlikti savimi ir keliaudama.

Ar šįmet jau spėjote paatostogauti?
Taip, šiemet buvome išvykę į Fuerteventurą (Kanarų salos) – praleidome dvi karštas savaites. Aš mokiausi kaituoti ir neišmokau, nes vėjas ten per stiprus, tačiau mano vaikai ir vyras puikiai praleido laiką ant banglenčių. Labai gerai, kai per atostogas pakeiti ne tik aplinką, bet ir pomėgius – kuo negali užsiimti kasdien namuose.

Jurga Karčiauskaitė-Lago su vyru Lino
Jurga Karčiauskaitė-Lago su vyru Lino
DELFI / Kiril Čachovskij

Galbūt turite šalį ar vietą, į kurią visuomet malonu sugrįžti?
Visuomet malonu sugrįžti į Galiciją (Šiaurės Ispanija). Ten mano vyro gimtinė, ten turime namus, vaikai – senelius, o mes – labai gerų draugų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis