Grožio tendencijos, kurias privalu žinoti. Foto

Mados savaičių metu išryškėjo kelios grožio tendencijos, kurios mus lydės ištisus metus. Pasaulis kratosi dirbtinio grožio, madingas natūralumas ir šaltas įvaizdis.

Natūralus makiažas

Makiaže išskiriamos dvi tendencijos: arba itin natūraliai atrodantis veidas, arba išryškintas vienas akcentas, pavyzdžiui, lūpos. Vis dėlto, daugumos dizainerių kolekcijose demonstruojamas natūralus įvaizdis. Veidas vos parausvintas skaistalais, akys pabrėžtos tušu, lūpos – perregimu blizgiu ar rausvo atspalvio matiniais dažais, antakiai tvarkingai sušukuoti. Jei norisi ryškesnio žvilgsnio, rinkitės smėlio, persikų ar šviesius rusvus atspalvius.

"Tommy Hilfiger" modelis
AFP/Scanpix

Išraiškingas žvilgsnis

Vizažistai siūlo išmėginti itališką stilių – katės žvilgsnį. Tokiu manekenėms nuožmumo suteikė mados namai „Dolce & Gabbana“ šio rudens kolekcijoje, tačiau kiti dizaineriai katės žvilgsnį rekomenduoja ir pavasariui. Akcentuokite akis išraiškinga skysto kontūro linija ties blakstienomis. Jei norite išskirtinio įvaizdžio, naudokite violetinį ar tamsiai mėlyną kontūrą.

Aktorė Olivia Wilde
Aktorė Olivia Wilde
Reuters/Scanpix
"Tory Burch" ir "Jeremy Scott" modeliai, burleskos šokėja Dita Von Teese
SIPA/Scanix ir AFP nuotr. (moteris.lt montasžas)

Ponio uodega

Madingiausia žemai surišta ponio uodegėlė. Ši šukuosena atrodo ir elegantiškai, ir žaismingai, tinka tiek jaunoms, tiek brandesnio amžiaus moterims. Kad uodega būtų glotni, po trinkimo galvą perplaukite balzamu. Išdžiovinusios ir surišusios į kasą, plaukus purkštelėkite fiksuojančiu laku.

"DKNY" ir "Victoria Beckham" modeliai
SIPA/Scanpix nuotr. (moteris.lt montažas)

Glotnūs plaukai

Šįmet vyrauja griežtos, savimi pasitikinčios moters įvaizdis. Plaukus šukuokite glotniai, suriškite į kuodą ar susekite pakaušyje. Madinga plaukus perskirti šone, kurti asimetrijos efektą. Praėjusią vasarą išpopuliarėjo šlapių plaukų šukuosenos, jos nesitrauks iš tendencijų ir 2014 metais.

"Ohne Titel" modelis
AFP/Scanpix
"Helmut Lang" modeliai
AFP/Scanpix
"Carolina Herrera", "Helmut Lang" ir "Herve Leger" modeliai
Sipa Press, AP ir AFP nuotr. (moteris.lt montažas)

Kasų pynės

Rudenį madingi tvarkingi pynimai, o pavasariop – nerūpestingi su išpašytomis plaukų sruogomis. Jei jūsų plaukai ilgi, išbandykite ne tik klasikinę prancūzišką kasą, bet ir karūną, kurią išgarsino politikė Julija Tymošenko. Taip pat stilingai atrodys vadinamoji žuvies uodega.

"Nicole Miller" modelis
Sipa/Scanpix
"Nicole Miller" modeliai ir aktorė Blake Lively
SIPA/Scanpix, AFP, Reuters nuotr. (moteris.lt montažas)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis