Elegancijai pabrėžti – tik viena detalė. Foto

Reikia tik vieno akcento, kad atrodytumėte elegantiškai. Šį sezoną mados ir grožio specialistai pateikė ir naujovių, ir senų gerai žinomų tiesų. Kas padės išryškinti eleganciją?

Maža šukuosena

Kaip maža juoda suknelė, taip ir maža (nebūtinai juoda) šukuosena tampa klasikos simboliu. 2014 m. kolekcijose moterims pasiūlytas berniokiškas pažo kirpimas, kuris siejamas su prancūzaičių elegancija. Tokia šukuosena – drąsus žingsnis, bet vertas dėmesio: ji atrodo moderniai, tinka ir jaunoms, ir brandesnio amžiaus moterims, nereikalauja skrupulingos priežiūros.

"Fendi" modeliai
SIPA/Scanpix ir Sipa Press nuotr. (moteris.lt montažas)
"Marc Jacobs" modeliai (moteris.lt montažas)
Sipa/Scanpix

Juosta

Puošnaus ar kuklesnio audinio juosta perrišti plaukai atrodo tvarkingai, itin elegantiškai. Madų savaitėse matytos šukuosenos dvelkė senove, manekenės priminė antikos laikų deives ir 7-ojo dešimtmečio damutes sukeltais plaukais. Tačiau kaspinu galite perrišti ir palaidus ar trumpai kirptus plaukus. Tamsaus aksomo, taftos arba karoliukais siuvinėta juosta taps stilingu vakariniu akcentu, o įprastą dieną plaukus perriškite raštuota šilkine skarele.

"Dolce & Gabbana" modeliai
SIPA/Scanpix nuotr. (moteris.lt montažas)
"Alexis Mabille" modelis
Sipa/Scanpix

Raudonos lūpos

Raudonus lūpų dažus turėtų įsigyti kiekviena, jie ne tik akimirksniu užmaskuoja nuovargį, prastą nuotaiką, atitraukia dėmesį nuo ne vietoj išdygusio spuogelio, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi, paverčia tikra dama. Jei po darbo skubate į pristatymą ar šventę, tereikia lūpas paryškinti pasirinkto raudonio dažais. Atminkite, kad vaiskūs ir šviesesni raudoni tonai jaunina, o tamsesni gali pridėti keletą metų.

Atlikėja Taylor Swift, aktorės Claire Danes, Michelle Dockery, Angelina Jolie
Atlikėja Taylor Swift, aktorės Claire Danes, Michelle Dockery, Angelina Jolie
MOTERIS montažas / Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis