Kūno priežiūros priemonės su taukmedžių sviestu maitina ir kvėpina odą

Kas 5 sekundes parduodame taukmedžių sviesto rankų kremo visame pasaulyje, - sako „L’Occitane“ įkūrėjas Olivier Baussan.

1980 metų pradžioje senas muilų gamintojas perleido savo muilo gamyklėlę „L’Occitane“ įkūrėjui Olivier Baussan. Išmokęs tradicinio muilų gamybos amato Olivier nusprendė paversti tai pagrindiniu „L‘Occitane“ verslu ir perduoti savo įgūdžius kitiems. Jis nukeliavo į Cape Vert, Afriką, ten įkūrė muilo gamyklą.

Būtent ten, Cate Vert, Burkina Faso jis išgirdo apie magišką taukmedžių sviestą. Jam papasakojo, kad tuo užsiima tik moterys, kad jos žino šio medžio paslaptis ir jo sviesto panaudojimo būdus. Visuomenėje, kurioje dominuoja vyrai, ši moterims priklausanti sritis nustebino Olivier.

Olivier nukeliavo į Burkina Faso, kur pamatė, kaip tradiciniu būdu išgaunamas taukmedžių sviestas. Palaipsniui jis įkūrė bendradarbiavimą tarp Burkina Faso moterų ir „L’Occitane“. Šis privilegijuotas bendradarbiavimas remiasi pasitikėjimu ir pagarba, kai kokybiškas taukmedžių sviestas perkamas už teisingą rinkos kainą.

Visas procesas turi eilę veiksmų, kurie atliekami laikantis tradicijų. Tai veiksmų grandinė, kai moterys ne tik gamina produktą, bet ir organizuoja darbą, moko, perduoda žinias ir įgūdžius. Taukmedžių sviestas suteikia moterims palaimą ir nepriklausomybę. Daugumoje kaimelių taukmedžių sviestas vadinamas “moterų auksu”.

Taukmedžių sviestas nėra kultivuojamas, jis auga. Tai medis, galintis gyvuoti apie du amžius. Vaisius yra mėsingas ir primena mažą avokadą su saldžiu valgomu minkštimu. Jo viduje yra riešutas, supamas plono kevalo, kuriame yra branduolys. Branduolį sudaro riebalai, kurie sudaro 50 % jo svorio ir žinomi kaip taukmedžių sviestas.

Moterys medį laiko šventu. Vaisiai nėra skinami, tuo labiau medis nėra purtomas ar pjaunamas. Moterys renka ant žemės nukritusius sunokusius vaisius.

Branduoliai išspaudžiami iš vaisiaus ir spaudžiami, kaitinami, malami. Išsiskyręs aliejus virsta ruda pasta, kuri maišoma su vandeniu. Rankomis maišoma apie valandą ir mišinys pamažu virsta baltu. Balta pasta dar kartą kaitinama, aliejus iškyla į viršų ir nugriebiamas į kitą puodą. Aliejus atvėsta ir virsta taukmedžių sviestu, kuris naudojamas taukmedžių sviesto produktuose.

Tradicijos ir naudojimas

Vietiniams žmonėms taukmedžių sviestas yra svarbus riebalų šaltinis ir naudojamas maisto ruošimui, kosmetikai, muilų gamybai, kaip tirpiklis bei dar daugelyje sričių. Taip pat jis naudojamas šokolado gamyboje.

Afrikiečių šeimose taukmedžių sviestas plačiai naudojama kaip kosmetikos priemonė:

* Nusiprausus juo ištepamas visas kūnas, kad atpalaiduotų raumenis ir švelnintų odą.
* Įvairių smulkių sužeidimų - įpjovimų, nubrėžimų, taip pat nušalimų - gydymui.
* Kaip maitinamasis plaukų balzamas.
* Naujagimių bambutei gydyti.
* Jaunos mamos su taukmedžių sviestu masažuoja vaikus, kad apsaugotų juos nuo įvairių žalingų aplinkos veiksnių, saulės ir dehidratacijos.

„L’Occitane“ sukūrė taukmedžių sviesto odos priežiūros liniją, ir šie produktai ypatingai tinka sausai, pažeistai ir sausai odai. Šie produktai teikia visokeriopą naudą: drėkina, ramina, švelnina, glotnina, apsaugo ir maitina.

Viena iš garsiausių „L‘Occitane“ serijos produktų populiarumo paslapčių – didžiulė taukmedžių sviesto koncentracija: rankų kreme - 20 %, veido kreme - 25 %, o kūno kreme taip pat 25 %. Būtent dėl taukmedžių sviesto ši serija tapo tokia populiari.

O. Baussan su malonumu prisimena tikrąją taukmedžių sviesto istoriją. „Kas 5 sekundes mes parduodame taukmedžių sviesto rankų kremo visame pasaulyje“. Tai yra vienintelis skaičius, kurį aš prisimenu, nes tai yra konkretus pavyzdys, kaip toli mes nuėjome su Burkina Faso moterimis nuo pirmojo užsakymo.“ Šiandien Burkina Faso yra apie 14000 moterų, dirbančių su „L'Occitane“. Šventas medis tapo jų ekonomine emancipacija.

Šiandien daugiau nei 280 milijonai žmonų yra silpnaregiai. Tačiau 80 % atvejų aklumas gali būti išvengiamas. Štai todėl „L‘Occitane“ sukuria lėšų rinkimo produktą ir jį parduoda salonuose. 100 % lėšų, gautų už šiuos muilus, yra skiriama organizacijai, padedančiai išsaugoti žmonėms regėjimą visame pasaulyje.

Naujienos

„L‘Occitane“ pristato spalvingas naujienas - riboto kiekio taukmedžių sviesto kolekciją, kuri praturtinta subtiliais gėlių aromatais. Ypatingai koncentruoti kūno ir rankų kremai, lūpų balzamai maitina, apsaugo ir drėkina odą. Derinkite šiuos produktus tarpusavyje ir aromatai, primenantys cukruotų rožių žiedlapius, saldžias žibuokles ar subtilius jazminus, maloniai pakvėpins Jūsų odą.

Rožių žiedlapių, žibuoklių ir jazminų kvapo kūno kremai su taukmedžių sviestu

Rožių žiedlapių, žibuoklių ir jazminų kvapo kūno kremai su taukmedžių sviestu
Reklamos užsakovų nuotr.
Ypatingai koncentruotas kūno kremas, kurio sudėtyje yra 25 % taukmedžių sviesto, maitina, apsaugo ir drėkina odą. Aromatas, primenantis cukruotų rožių žiedlapius, saldžiąsias žibuokles ir švelnius jazminus, nuostabus.

Rožių žiedlapių, žibuoklių ir jazminų kvapo rankų kremas

Rožių žiedlapių, žibuoklių ir jazminų kvapo rankų kremas
Reklamos užsakovų nuotr.
Saldaus ir šildančio žibuoklių, cukruotų rožių, jausmingo jazmino aromatų rankų kremuose yra didelė koncentracija taukmedžių sviesto, kuris apsaugo, maitina ir švelnina rankas.

Rožių žiedlapių, žibuoklių ir jazminų kvapo organinis lūpų balzamas

Lengvos tekstūros, papildytas taukmedžių sviestu, šis organinis rožių žiedlapių, žibuoklių ir jazminų kvapo organinis lūpų balzamas drėkina, atstato ir apsaugo sausas ir suskeldėjusias lūpas. Jos tampa glotnios, švelnios ir dvelkia subtiliu aromatu.

Daugiau informacijos: www.loccitane.lt

Užsakymo nr.: PT_63059318

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis