Neįtikėtina, kaip makiažas pakeitė šią 31 m. moterį FOTO

Idealiame pasaulyje kiekviena moteris kasdien turėtų laiko sau. Tuomet neskubėdamos galėtume pasidaryti mėgstamiausią šukuoseną, susitvarkyti nagus, pasirūpinti veido oda ir stilingais drabužiais.

Tačiau kasdienybė - negailestinga. Dažna moteris dėl darbų ir pareigų gausos nespėja skirti laiko sau. Taip laikui bėgant save apleidžiame, kol vieną dieną nustembame: kas toji pilka ir paniurusi žmogysta veidrodyje?

Skaudu suvokti, kad toji nuobodžiai atrodanti ir besijaučianti moteris - tu pati. Vienas toks suvokimas varo giliai į neviltį, kitas - priešingai, įkvepia pokyčiams.

Vilnietė siuvėja Asta Oleškevičiūtė (31) vieną dieną suvokė, kad atėjo metas kažką keisti savo išvaizdoje. Kadangi nenusprendė, ką būtent ji turėtų patobulinti, Asta atsinaujino nuo galvos iki kojų.

„Norėjau atnaujinti iki gyvo kaulo pabodusią šukuoseną. Apsilankiau kirpykloje, tačiau nuotaika dar labiau subjuro: naujoji šukuosena man netiko. Tris savaites stengiausi su ja susigyventi, tačiau atspindys veidrodyje nedžiugino.

DELFI / Šarūnas Mažeika
Dirbu siuvykloje, kurios kaimynystėje įsikūręs grožio salonas. Eidama į darbą vieną rytą sutikau ten dirbančią kirpėją Eglę. Jos paklausiau, ką ji, šukuosenų profesionalė, mano apie naują mano šukuoseną. Ji nenorėjo kritikuoti kito meistro darbo, bet supratau, kad naujasis mano įvaizdis – niekam tikęs. Ir Eglė nusprendė man padėti: ji pažadėjo šukuoseną pataisyti ir pritaikyti pagal mano veido bruožus.

Tą akimirką nežinojau, kad manęs laukia ne vien šukuosenos pasikeitimai... Pasirodo, aš tapau tiesiog viso salono projektu: makiažo meistrės nusprendė man įrodyti, kad galiu atrodyti daug šiuolaikiškiau ir gyviau. Nieko neliko, tik jomis pasitikėti.

Salone praleidau du vakarus ir štai kaip atsinaujinusi jį palikau:

Asta Oleškevičiūtė
Asta Oleškevičiūtė
DELFI / Šarūnas Mažeika

Man nukirpo ir nudažė plaukus, priaugino blakstienas, paryškino antakius ir pritaikė vakarinį makiažą. Pagaliau žiūrėdama į veidrodį galiu sau pasakyti: „Moteriške, atrodai puikiai!“.

Asta Oleškevičiūtė
Asta Oleškevičiūtė (Norberto Kasperovič nuotr.)

O visoms toms, kurios nesiryžta net keliais centimetrais patrumpinti plaukus, duosiu patarimą: plaukai juk atauga!

Astos pokyčiai atlikti grožio salone „Carolina Make Up Studio“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis