Kaip greitai ir efektyviai susigrąžinti jaunystę

Kur kreiptumėtės, jei reikėtų pasitarti dėl padidėjusio kraujospūdžio? Žinoma, kad į gydytoją! O jei jums nepatinka papilkėjusi veido oda ar erzina pirmosios raukšlės? Turbūt pasiguosite draugei. Užvis geriausia, kai draugė yra gydytoja.

Vargu ar dažna iš mūsų, suerzinta pernelyg ryškių laiko žymių veide, iškart puola registruotis pas gydytoją dermatologą konsultacijai (dažniausiai – mokamai). Gydytojo kabinetas neatrodo pati tinkamiausia vieta tiesiog pasikalbėti ar aptarti grožio puoselėjimo naujienas, todėl dažniausiai apie tai kalbamės su draugėmis. Šauniausia, aišku, būtų, jei tarp tų draugių pasitaikytų kokia nors grožio profesionalė, bet tokia tikimybė atrodo tolima kaip loterijos laimėjimas.

Reklamos užsakovų nuotr.

Tiesiog paplepėkim

Kartais laimėti loteriją galima net neįsigijus bilieto – užtenka labai norėti. Išanalizavusi moterų poreikius, Valakupių plastinės chirurgijos klinika „VitkusClinic“ pasiūlė galimybę suderinti ir norą mergaitiškai pasisėdėti, ir gauti profesionalią konsultaciją.

Reklamos užsakovų nuotr.
Skubame nuraminti tas, kurios dar nesijaučia pasirengusios skalpeliui – „VitkusClinic“ plečia savo paslaugų asortimentą. Siūlo ne tik plastines operacijas, bet ir neinvazines ar mažai invazines grožio procedūras, leidžiančias pristabdyti laiką. Šiais metais klinikos specialistų gretas papildžiusi gydytoja dermatovenerologė Julija Mozūraitienė yra pasirengusi tapti ta drauge, su kuria galite pasikalbėti jums aktualiomis grožio temomis.

Suprasdama, kad pokalbis akis į akį kai kurioms moterims atrodo pernelyg įpareigojantis, ji kviečia visas norinčiąsias registruotis bendrai nemokamai diskusijai „Kaip greitai ir efektyviai susigrąžinti jaunystę“. Nedidelė moterų, turinčių panašių problemų ir patirties, kompanija, tarp jų – profesionali geranoriškai nusiteikusi specialistė, patogūs minkštasuoliai, knygų lentynos pasieniuose, gyvos gėlės, užuolaidos ant langų ir už jų ošiantys medžiai, kava ir saldumynai – visa tai tikrai leidžia pasijusti taip, tarsi svečiuotumeisi pas draugę. Negana to, kiekviena viešnia gauna ypatingą nuolaidą kitam apsilankymui, o vienos iš dalyvių laukia nemokama grožio injekcijų procedūra... Tiesiog tobulas vakarėlis!

Nuo žodžių – prie sprendimų

Produktyvios diskusijos paprastai gimdo išmintingus sprendimus. Kas jus jaudina labiausiai – papilkėjusi, stangrumą praradusi oda, žąsų kojeles primenančios raukšlės prie akių, raukšlytės aplink burną, erzinančios mimikos raukšlės kaktoje, pasmukęs veido ovalas ar kažkas, ką žinote tik jūs?

Kiekviena turime savų problemų ir kiekvienos jų sprendimo būdas yra savitas. Svarbiausia – pernelyg neatidėlioti. „Jaunystės paslaptis – greitas sprendimas“, – įsitikinusi Julija Mozūraitienė. Pasak jos, neverta laukti, kol raukšlės taps gilios ar veidas neatpažįstamai susens. Kuo anksčiau pradėsime rūpintis savimi, tuo geresnis bus rezultatas ir mažiau reikės pastangų jam pasiekti.
Klinikoje gydytoja J. Mozūraitienė atlieka daug procedūrų – įvairių raukšlių ir lūpų apimties bei kontūro korekciją hialurono rūgšties užpildais, mimikos raukšlių korekciją botulino toksino injekcijomis, mezoterapiją, cheminį šveitimą (rūgščių procedūras) ir kt.

Itin entuziastingai ji kalba apie biorevitalizaciją – šios procedūros metu į dermą (vidurinį odos sluoksnį) mikroinjekcijomis suleidžiama hialurono rūgšties. Oda gausiai sudrėkinama, o drėgmė, kaip žinome, yra viena svarbiausių odos jaunystės, stangrumo ir švytėjimo sąlygų. Efektas matosi jau po pirmosios procedūros ir išlieka apie 6 mėnesius, mat oda ne tik papildoma hialurono rūgštimi, bet pati pradeda ją gaminti.

„Ar oda prie tokių procedūrų pernelyg neįpras? O kada jau reikėtų užpildų? Ar botulinas toksinas yra saugus? Ir kaip išvengti kaukės efekto?“ – nė vienas šių klausimų nesutrikdo gydytojos Julijos Mozūraitienės. Ji šypsosi ir sako, kad per konsultaciją-diskusiją yra pasirengusi atsakyti į visus – net pačius keisčiausius ir nepatogiausius.

Norite užsiregistruoti diskusijai-konsultacijai?
Skambinkite telefonu +370 698 11992 arba
rašykite el. paštu info@vitkusclinic.com.

Reklamos užsakovų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_63117168

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis