Veiksmingas raukšles stabdantis būdas, prieinamas kiekvienai

Intensyvus gyvenimo tempas, dinamika, kurioje malonumus netrukus keičia rūpesčiai, palieka ne tik mums vieniems viduje jaučiamas žymes, bet ir kitiems matomus ženklus. Jei sakoma, kad viena kita raukšlelė vyrus puošia, greičiausiai dažna moteris, išgirdusi tokį komplimentą, paraustų ne iš kuklumo, bet iš gėdos.

Lygi ir stangri oda jau seniai nėra tik jaunystės požymis, tai ir brandaus amžiaus moterų privalumas. Norint užsitikrinti geriausią rezultatą vien tik raukšlių atsiradimą stabdančio kremo dažnai gali nepakakti, nes 40-ečių oda reikalauja kitokios priežiūros nei 20-mečių. Didelės išlaidos operacijoms, nemalonūs pojūčiai bei ilgas gijimas nesustabdo dailiosios lyties atstovių, nes tikslas pateisina priemones. Tačiau taip buvo iki šiol. Pasirodžius revoliucingai, net mokslininkus nustebinusiai „L‘Oréal Paris“ linijai „Revitalift Laser“ atsirado galimybė brangias, daug pastangų ir laiko kainuojančias priemones pakeisti kosmetiniais produktais.

Lazerinių veido korekcijų efektą kuria trys pagrindinės kremo „Revitalift Laser“ sudedamosios dalys: proksilanas, fragmentuota hialurono rūgštis ir lipohidroksi rūgštis. Šis kremas prasiskverbia giliai po keliais odos sluoksniais ir veikia ją taip, lyg jums būtų atlikta lazerinė operacija, t.y. stabdomas raukšlių formavimasis, skatinama kolageno sintezė, mažinamos poros ir gerinamas odos stangrumas. Tokį rezultatą galima pasiekti naudojant „Revitalift Laser“ dieninį kremą arba visą liniją, kurioje rasite giliai veikiantį serumą, sustiprinantį kremo poveikį, dieninį bei paakių kremą.

Linijos „Revitalift Laser“ („L‘Oréal Paris“) produktai: dieninis kremas, gilaus poveikio serumas ir paakių kremas
Linijos „Revitalift Laser“ („L‘Oréal Paris“) produktai: dieninis kremas, gilaus poveikio serumas ir paakių kremas
Gamintojo nuotr.

Revoliucingos priemonės efektyvumu turėjo progos įsitikinti 60 moterų, dalyvavusių 8 savaites trukusiame eksperimente. Vienai grupei moterų buvo atlikta lazerinė veido korekcija, o kitos du mėnesius du kartus per dieną naudojo dieninį kremą „Revitalift Laser“. Rezultatai buvo stulbinantys, nes praėjus vos 8 savaitėms tiek vienos, tiek kitos grupės moterų odos būklė akivaizdžiai pagerėjo, t.y. sumažėjo raukšlių. Tolesni tyrimai taip pat parodė teigiamus rezultatus: daugiau kaip 60 % moterų teigė, esą kremą patogu naudoti, jis tolygiai pasiskirsto ir maloniai gaivina odą.

„L‘Oréal Paris“ siūlo ne tik produktą, stabdantį odos senėjimą, tačiau ir galimybę nepriklausomai nuo moters amžiaus, pajamų ir gyvenimo būdo atrodyti vienodai žavingai, sveikai ir spindinčiai. Juk labai dažnai iki pasitikėjimo savo moteriškumu pritrūksta ne energijos, noro būti patrauklia ir viliojančia, o kiek kitokio atspindžio veidrodyje. Kartu su „Revitalift Laser“ kremu šiandieną atrodyti ir jaustis puikiai visai paprasta.

Užsakymo nr.: PT_63223694

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis