Atvyk į parduotuvės atidarymą ir susikurk savo aromatą

Nublanko rudens spalvos, už lango kasdien vis vėsiau ir pilkiau. Ar pastebėjote, kad įpusėjus rudeniui vis dažniau uždegame žvakes, gurkšnojame kvapnias arbatas - norisi spalvų, šiltų aromatų ir šviesos.

Šilumą ir jaukumą tenka kurti patiems. Įveikti rudeninę pilkumą labai lengva bus lapkričio 14 dieną, kuomet atidaromas butikas „Aromatų Sodas“.

Nuotr. - Leono Garbačausko
Atidarymo metu vyks unikalus parfumerių baras „Pop Up Perfumers Bar“, kuriame kiekvienas galės bent akimirkai pasijusti kvapų kūrėju ir susikurti nepakartojamą savo aromatą. Pasiklysti daugybėje kvapų pavojaus nėra, nes už baro stovės ir jums padės kvepalų kūrėjas Aistis Mickevičius.

Nuotr. - Dianos Garbačauskienės
Organizatorių nuotr.
Savo aromatą bus galima sukurti iš įvairiausių medžių, gėlių, citrusų kvapų. Raudonasis kedras ar santalas, pačiulė ar vanilė, jazminas ar apelsinų žiedai - tik jūs nuspręsite, kas taps jūsų aromato dalimi. Šalia įprastų kvapų netrūks ir paslapties suteiksiančiųjų: deginto cukraus, jūros gaivos, šampano purslų, balno odos, ambros ir dar daug kitų paslaptingų kvapų. Jūs galėsite susikurti net 100 ml savo aromato!

Nuotr. - Leono Garbačausko
Naujajame butike rasite prabangių dekoratyvinių žvakių kolekciją, žvakių su „Swarovski“ kristalais, aromatinių žvakių iš 100% ekologiško sojų vaško, taip pat - natūralių masažinių žvakių. Aromatinės žvakės ir namų kvapai suteiks galimybę namuose visada jausti mėgstamus aromatus ir pamiršti už lango siautėjančią darganą.

Nuotr. - Dianos Garbačauskienės
Organizatorių nuotr.
Italijos gamintojo „Cereria Pernici“ gaminiai, kuriuos rasite parduotuvėje, naudoja tik aukštos kokybės medžiagas, išlaiko daugiau nei 100 metų veikiančios įmonės meistriškumo tradicijas. Todėl visos „Pernici“ žvakės yra unikalūs ir vertingi kūriniai. Italijos įmonė kreipia didelį dėmesį dizaino tobulinimui, detalėms ir raižinių elegancijai, taip sukurdama ne paprastas žvakes, o tiesiog meno kūrinius, sukuriančius prabangos jausmą.

Nuotr. - Dianos Garbačauskienės
Organizatorių nuotr.
Ir tai dar ne viskas, ką galima rasti butike „Aromatų Sodas“. Čia prekiaujama ir nišiniais kvepalais iš Prancūzijos, Italijos, Ispanijos. O turistams sukurtas kampelis, kur pristatomi išskirtinio dizaino magnetukai, Dianos Garbačauskienės paveiksliukai, fotografijos.
Nuotr. - Dianos Garbačauskienės
Organizatorių nuotr.

Išskirtinės produkcijos įsigykite: www.aromatusodas.lt

Butikas "Aromatų sodas"
Teikiamos ir floristikos paslaugos
Stiklių g. 7, Vilnius (vidinis kiemelis)

Užsakymo nr.: PT_63257146

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis