Jausmingoms moterims – kerintys kvapai

Artėjant Kalėdoms „L‘Occitane“ žiemos soduose kvepia pavasarinėmis gėlėmis. Tarsi iš kalėdinio sapno pasirodo kvapų pirklys, jo rankos apipintos geltonų ir mėlynų žiedų puokštėmis, lyg jis būtų ką tik grįžęs iš levandų ir šlamučių laukų.

Jaunasis vyras žingsniuodamas šoka, o aplink jį sklinda šviesos blyksniai. Po jo pėdomis tirpsta sniegas ir pražysta gėlės. Gamta perpynė visus keturis metų laikus, juos papuošė sidabro ir aukso gijomis, mimozų ir kedrų šakelėmis, gėlėmis ir šventiniais kaspinais. Artėjant nakčiai medžių šakos pasipuošia žiedais. Atrodo, kad vyksta stebuklai...

Nusikelkime į Grasą, pasaulinę kvapų sostinę. Joje gimė ne tik unikalūs aromatai, bet ir talentingi žmonės. Tarp jų – Karine Dubreuil. Baigusi parfumerijos „Roure“ mokyklą Grase, ji dirbo didžiuosiuose pasaulio kvepalų namuose. Sukūrusi visiems žinomus kvapus „Roberto Cavalli“, „Gucci“, „Guerlain“, žinanti ir uosčiusi begalę skirtingų, aukščiausio lygio kvapų, ji savo meile pasidalino su „L‘Occitane“, su Provansu, kuriam svarbu tikras, rafinuotas ir subtilus skonis. Pavasarį dovanojusi keturis skirtingų aromatų duetus, alsuojant žiemos šaltukui, Karine jums pristato šventinę „Graso“ kolekciją.

Tualetinis vanduo „Fleur d'Or & Acacia“ 189 Lt
Tualetinis vanduo „Fleur d'Or & Acacia“ 189 Lt
Gamintojo nuotr.

K. Dubreuil prisimena vasaros pabaigos melancholiją, įneša naujus prisiminimų vėjus. O Olivier Baussanas, mūsų mylimas „L‘Occitane“ įkūrėjas kviečia uoslę prisiliesti prie naujos žiemos „Graso“ kolekcijos.

„L‘Occitane“ pristato auksu tviskančius kūrinius, išskirtinę kolekciją „Fleur d’Or & Acacia“. Štai kaip apie šį aromatą prabyla K. Dubreuil: „Mano močiutės sode mimozų medžiai sviro nuo gausybės pūkuotų aukso gėlelių. Tai aromatas, kuris mane nuneša į vaikystę.“

„Graso“ kolekcija yra dedikuota Prancūzijos provincijos miesteliams, kurie tieka medžiagas ir augalus „L'Occitane“ kvepalams. „Fleur d’or & Acacia“ – išskirtinis šios kolekcijos aromatas, kuriame dera jaukus ir šviesus aromatų duetas, kurį sukuria mimozų absoliutas iš Graso ir akacija iš Viduržemio jūros regiono. Tai švelnus akacijų prisilietimas, užburiantis mimozų dvelksmas ir glostantis muskuso šešėlis.

Tai plati auksinė linija, kurią jungia tualetinis vanduo, spindesio suteikiantis kūno aliejus, dušo želė, kūno losjonas, rankų kremas, kvapnusis muilas ir jaukumo bei šilumos suteikianti žvakė.

Auksinėje „L‘Occitane“ linijoje: tualetinis vanduo, kūno aliejus, dušo želė, kūno losjonas, rankų kremas, kvapnusis muilas ir žvakė
Auksinėje „L‘Occitane“ linijoje: tualetinis vanduo, kūno aliejus, dušo želė, kūno losjonas, rankų kremas, kvapnusis muilas ir žvakė
Gamintojo nuotr.

„L‘Occitane“ salonuose atraskite šventėms sukurtas šventines mimozų, akacijų, kedrų ir apelsinų kolekcijas. Supinkite visus keturis metų laikus, juos papuoškite sidabro ir aukso gijomis, mimozų ir kedrų šakelėmis. Salonuose jūsų laukia platus kvapnių ir išskirtinių dovanų asortimentas! Šv. Kalėdų proga dovanokite artimiesiems grožį, dovanokite „L'Occitane“.

Užsakymo nr.: PT_63243584

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis