Vakarinių šukuosenų tendencijas lydėjo prašmatni L. Salasevičiaus kolekcija. Foto

Grožio industrijos atstovai – kirpėjai, stilistai ir vizažistai – surengė tikrą grožio paradą, kuriame buvo pristatytos įvairiausios teminių kirpimų bei šukuosenų interpretacijos. Pristatyme demonstruoti ir dizainerio Liutauro Salasevičiaus apdarai.

Renginys „Hair&Style Inspiration Show“ vyko visą dieną: nuo pietų iki vakaro čia veikė atviros kūrybinės grupės, kuriose dirbo trys grožio meistrų komandos. Jas sudarė kirpėjai, vizažistai, stilistai bei fotografai. Kiekviena komanda turėjo pristatyti po keturis modelius, sušukuotus, aprengtus ir nugrimuotus taip, kad įvaizdis atskleistų tam tikrą laikotarpį.

„YoungBloods“ pasivadinusi komanda, pristatė šiuolaikišką baroko interpretaciją: modelių galvas puošė tam laikmečiui būdingi plaukų bokštai, o barokinę prabangą šiuolaikinei aprangai suteikė auksinė ir juoda drabužių spalvos. Komandą subūręs plaukų stilistas Robertas Rogalskij savo komandą apibūdino kaip nesilaikančią įprastų standartų bei stereotipinių nuostatų, laužančią kūrybinius rėmus ir kuriančią taip, kaip patys įsivaizduoja savo pasaulį, dažnai šokiruojančiai.

„YoungBloods“ kolekcija baroko tema
„YoungBloods“ kolekcija baroko tema
Organizatorių archyvas

Komanda „Refresh“, kurią subūrė plaukų stilistė Evelina Jankevičienė improvizavo Renesanso tema. Puošyboje būta to meto simboliais tapusių baltų Renesanso apykaklių bei perlų, o makiaže labiausiai išryškintos lūpos, taip pat pabrėžtas tais laikais madingas veido blyškumas.

„Refresh“ kolekcija Renesanso tema
„Refresh“ kolekcija Renesanso tema
Organizatorių archyvas

Visai kitokia nuotaika tvyrojo plaukų stilistės Irinos Zudovos suburtos komandos įvaizdžiuose. Komanda nusprendė interpretuoti 1940 metus ir kūrė, kaip patys pristatė, išduotos valdingos moters įvaizdį. Podiumu žingsniavo triko ir aptemptais permatomais sijonais papuošti modeliai. Ant merginų galvų puikavosi plaukų bangos, gerokai didesnės, nei puošusios anų laikų moterų galvas.

Irinos Zudovos komandos kolekcija 5-ojo dešimtmečio tema
Irinos Zudovos komandos kolekcija 5-ojo dešimtmečio tema
Organizatorių archyvas

Kūrybinėse dirbtuvėse buvo pristatyti ir trys kirpėjo Vitoldo Ščiupakovo modeliai, naujiena Lietuvoje – purškiamas makiažas bei drabužių 2014 metų pavasario ir vasaros spalvų ir raštų tendencijos. Renginį vainikavo dizainerio L. Salasevičiaus pristatyta vakarinių suknelių kolekcija „Madam pareis vėliau“, tapusi tikru desertu renginio dalyviams. Bob kirpimo perukais puošti modeliai demonstravo art deco stiliaus sukneles.

L. Salasevičiaus kolekcija
L. Salasevičiaus kolekcija
Organizatorių archyvas
L. Salasevičiaus modeliai
L. Salasevičiaus modeliai
Organizatorių archyvas

„Renginį organizavome ne todėl, kad švenčiam jubiliejų. Jau pernai, bendraudami su savo klientais pamanėme, kad tokio renginio reikėtų, o pradėję jam ruoštis pastebėjome, kad jis sutampa su mūsų kompanijos dvidešimtmečiu“, – apie sutapimą pasakojo „Femina Bona“ kirpėjų verslo grupės vadovė J.Skvarčinskaitė, prasitarusi, kad jau dabar planuojama tokio pobūdžio renginį surengti ir kitąmet.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis