Alyvuogių aliejus - plaukų ir odos grožiui puoselėti

Šaltuoju metų laiku kūno priežiūra reikalauja išskirtinio dėmesio. Tačiau ne visada būtina ieškoti brangių produktų. Siūlome jums jau išbandytas ir efektingas namų grožio priemones su alyvuogių aliejumi. Jos padės rūpintis plaukais ir kūno oda.

- Kai žiemą naudoju džiovintuvą, plaukai tampa sausi. Kadangi noriu jų sveikų, pašildau pusę puodelio alyvuogių aliejaus, ištepu plaukus per visą ilgį ir uždengiu plastikiniu maišeliu. Apsukusi rankšluosčiu palaikau mažiausiai 5 min. Paskui išplaunu šampūnu ir palepinu balzamu ar kauke. Plaukai - gerokai gyvybingesni, minkštesni ir blizgantys.

- Vakarais ilgiausiai užtrukdavau valydama akių tušą, bet sužinojau puikią gudrybę, kad užpylus alyvuogių aliejaus ant vatos tampono reikia jį priglausti prie blakstienų, šiek tiek palaikyti ir švelniai nubraukti. Puikiai tinka ir likusiam makiažui nuvalyti, o jei oda lieka per daug riebi, paprasčiausiai nuvalau ją toniku ar palendu po dušu.

Shutterstock nuotr.
- Prieš depiliaciją skutimosi peiliuku įtrinu odą alyvuogių aliejumi. Peiliukas slysta lengviau, tad šitaip išvengiu odos paraudimų ar sudirgimo.

- O po skutimosi į aliejų įberiu rudojo cukraus ir nušveičiu odą, kad būtų visapusiškai sudrėkinta ir lygi.

www.gileskromelis.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis