Kokios šukuosenos ir spalvos bus madingos naująjį sezoną

Naujame sezone moteriškos šukuosenos įgaus sportinį stilių, tačiau klasika visada bus madinga.

Kūrybinė stilistų komanda „A-Twins“ savo naujausiais darbais liudija ne tik modernią klasiką, bet ir ištikimybę formai, lengvumui ir skelbia į šukuosenas sugrįžtančias ryškias, sodrias spalvas.

T. Vyšniausko nuotr.
„Miss Bond“ – taip pavadinta moteriškų šukuosenų kolekcija, kurią įkvėpė jau antrą sezoną iš eilės nesitraukiančios 7–tojo dešimtmečio „didelės“ šukuosenos, tapusios neatsiejama to meto aktorės Brigitte Bardot įvaizdžio dalimi.

T. Vyšniausko nuotr.
Bob, karė ar trumpas klasikinis kirpimai, paskaninti šio sezono akcentais – ilgu, išlengvintu priekiu ir maksimaliai sukurta tekstūra pakaušyje. Formuojant tokią šukuoseną geriausia naudoti priemones, padedančias sukurti apimtį ir pakelti pakaušį (t. y. plaukus nuo šaknų pakeliančias priemones, sausą laką), o kirpčių galus valiūkiškai užlenkti į viršų.

T. Vyšniausko nuotr.
O svarbiausia: šį sezoną nuosaikias spalvas išvijo ryškios – raudona, oranžinė, violetinė. Jei nedrįstate jomis dažyti visos galvos, tai pagardinkite šukuoseną ryškios spalvos plaukų segmentu ar nors vienintele sruoga. Šukuosenos išlaiko struktūrišką formą, bet nėra statiškos: formos griežtumą atsveria judesio efektą sukuriančios išlengvintos detalės.

T. Vyšniausko nuotr.
„Kitą sezoną moteriškų kirpimų tendencijos kryps estetiško, sportinio stiliaus link, bet vis tiek išliks labai aktualus ilgių kontrastas ir judesio efektas“, – neabejoja „A-Twins“ kūrybinės komandos duetas Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok.

Kirpimai ir dažymai: kūrybinė komanda A-Twins
Makiažai: Ala Volkova ir Ingutė Kšivickienė
Foto: Tomas Vyšniauskas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis