Vizažistas P. Staniulionis - apie šventinio makiažo klaidas

Nenumaldomai artėjant didžiosioms metų šventėms, daugelis moterų suka galvas, kaip ir kuo pasipuošti Kalėdiniam ar Naujametiniam vakarėliui.

Kad pasiruošimas netaptų dar vienu galvos skausmu, vizažistas Povilas Staniulionis atskleidė šventinio makiažo paslaptis.

„Tai viena diena metuose, kada galima eksperimentuoti ir atrodyti ryškiai“, – apie Naujametinį makiažą sakė P. Staniulionis.

Jis rekomenduoja nebijoti ryškių spalvų ir įvairių blizgučių, kuriais galite papuošti akis arba skruostus.

P. Staniulionis siūlo nevengti ir priklijuojamų blakstienų
Asmeninio archyvo nuotr.
Turbūt ne kartą teko girdėti, kad makiažą reikia derinti prie visumos, prie bendro įvaizdžio. Vis dėlto, pasak makiažo meistro, daugelis moterų daro vieną esminę klaidą – derindamos akių šešėlius prie suknelės spalvos.

„Moterys nepagalvoja, kad pasirinkta suknelės spalva visiškai nedera prie jų akių spalvos. Taip pat nepatartina rinktis tokius pat šešėlius, kaip ir akių spalva. Atvirkščiai, reikia sukurti kontrastą“, – sakė vizažistas.

Šį sezoną labai madingi aukso, šokolado, medaus, persikų spalvos šešėliai, kurie ypač tinka mėlynakėms. Tuo metu rudas akis išryškins samanų spalva.

Kitas variantas, kaip pasidažyti akis – tai klasikinis dūminis akių makiažas. Tiesa, įprastą juodą spalvą galite pakeisti pilka, ruda ir kitais tamsiais atspalviais.

P. Staniulionis siūlo nevengti ir priklijuojamų blakstienų, kurios akims suteiks daugiau žavesio: „Galite rinktis įvairių formų ar ilgio – akys atrodys įspūdingai.“

Šį sezoną labai madingas auksinis ar bronzinis švytėjimas ant skruostų
Asmeninio archyvo nuotr.
Kalbant apie lūpas, makiažo meistras siūlo jas paryškinti raudonai. Ši spalva šiais metais – viena populiariausių. „Labai gražiai atrodo raudona su violetiniu atspalviu. Taip pat vyšninė ar raudona su oranžiniu atspalviu“, – vardijo pašnekovas.

„Šį sezoną labai madingas auksinis ar bronzinis švytėjimas ant skruostų. Tad rinkitės tokius skaistalus, kurie turi blizgų efektą“, – patarė vizažistas.

Vis dėlto, nereikia pamiršti ir kitos esminės makiažo taisyklės: jei ryškinate akis, lūpas reikėtų palikti neutralias, ir atvirkščiai. Taip pat nereikėtų persistengti su blizgučiais.

„Vizualiai viskas turėtų derėti tarpusavyje. Tačiau nereikia pamiršti ir saiko, nes kas per daug – tas negražu“, – teigė makiažo ekspertas P. Staniulionis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis