Gražesnė oda akimirksniu!

Naujai atverstas kalendoriaus lapas – ženklas, kad atėjo metas pokyčiams! Stebėdama Naujųjų metų fejerverkus kiekviena moteris sau pažada, kad nuo šiol sieks gyventi bei atrodyti kitaip.

Pasižadame šįmet papildyti garderobą naujais madingais drabužiais, pradėti domėtis sveikos mitybos taisyklėmis ir, žinoma, daugiau dėmesio skirti veido grožiui bei savo makiažo krepšeliui. Galbūt verta pagaliau išdrįsti lūpas nuspalvinti ryškiu raudoniu, išbandyti žvilgsnį traukiantį akių pieštuką ar metalinio efekto nagų laką?

Maži iššūkiai neabejotinai smagūs, tačiau didieji pasikeitimai visuomet prasideda nuo pagrindų: sveikai spindinčios ir tobulai lygios odos. 2014 – metai be nuovargio žymių, papilkėjusio veido atspalvio bei rūpesčių dėl makiažo pagrindo! Ar esate pasiruošusi pokyčiams?

Gražesnės odos metai prasideda su naujove iš „Maybelline New York“ – makiažo pagrindu „Better Skin“. Jis yra ideali priemonė šiuolaikinei moteriai, išvargintai greito gyvenimo tempo, greito maisto, taršos ir miego trūkumo. Visa tai lemia ne tik įvairias odos problemas, kaip papilkėjimas ar išsiplėtusios poros, bet ir būtinybę ieškoti tobulai tinkančio bei ilgai išliekančio makiažo pagrindo.

Naujasis „Better Skin“ iš „Maybelline New York“ tobulos odos efektu leidžia mėgautis net 16 valandų, o jo sudėtyje esančios naudingosios medžiagos per tris savaites pagerina odos būklę. Nereikia jaudintis, kad odai pritrūks maitinimo, nes priežiūrą garantuoja stimuliuojantis kompleksas, o ACTYL C antioksidantas ilgainiui pagerina elastingumą, sumažina atspalvio nelygumus. Jokių trūkumų ir nepriekaištinga išvaizda visą dieną? Nebesijaudinkite dėl savo odos, nes dabar vienas makiažo pagrindas gali viską!

Užsakymo nr.: PT_63689126

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis