Ar nuotakos makiažą reikia derinti prie suknelės?

Dažnai nė pati nuotaka nežino, kokio makiažo norėtų.

Tačiau kiekviena mergina ar moteris vestuvių dieną nori atrodyti tobulai, todėl visažistė Giedrė Marcinonytė tinklalapyje nuotakoms isteku.lt šįkart dalinasi įžvalgomis apie tai, ar verta derinti makiažą prie suknelės.

Shutterstock nuotr.
Neretai būsima nuotaka pati negali tiksliai pasakyti kokio konkrečiai makiažo vestuvėms norėtų. Tuomet labai padėtų vestuvinės suknelės nuotrauka ar bent jau trumpas pasakojimas kaip atrodo jos modelis.

Shutterstock nuotr.
Spalviniai makiažo gamai pasirinkti labai padėtų net ir audinio skiautelė, nes dauguma šiuolaikinių nuotakų nesirenka visiškai balto audinio, tad taip būtų galima įvertinti, šiltas tai ar šaltas atspalvis, ir pagal tai derinti akių šešėlių ar lūpų dažų spalvas, kad jos tarpusavyje derėtų.
Pati suknelė neretai ir diktuoja, koks turėtų būti nuotakos makiažas.

Shutterstock nuotr.
Manau, jog labai svarbu ne tik kiekviena detalė atskirai, tačiau bendras jaunosios įvaizdis kaip visuma, todėl makiažas neturėtų iškristi iš bendro konteksto:

* Jei vestuvinės suknelės siluetas griežtas - puikiai tiks švarus grafiškas akių pravedimas.

* Lengvai besiplaikstančiai suknelei - švelnus dūmas.

* Jei atsiranda kažkokios spalvinės detalės - kaip smaragdiniai auskarai ar auksinė apyrankė - galima spalvą įvesti ir į patį makiažą.

* Prie suknelės derinate raudonus batelius? Kodėl nepasirinkus raudono lūpų dažo? Tai akcentas neparastai gražiai atrodantis fotografijose,

* Vestuvinės suknelės taip pat gali atitikti tam tikrą laikmetį ar turėti konkretų stilių, tad reiktų atkreipti dėmesį į tai, kada derėtų rinktis burgundiškas lūpas, o kada užteks kuo natūralesnio grimo.

Shutterstock nuotr.
Stilius, šukuosena ir grimas Giedrė Marcinonytė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis