Aš panaši į žvaigždę. Dalyvauk ir Tu!

Turbūt žiūrėdami filmus ar serialus, žvelgdami į TV ar filmų žvaigždes nė nesusimąstome, kad taip puošniai, gracingai ir tuo pačiu "žemiškai" galime atrodyti ir mes - tik eidami ne Manhatanu, o Vilniaus senamiesčiu.

Visa tai - labai realu, tiesiog dažniau sau leiskime apie tai pagalvoti," - sako projekto "Aš panaši į garsenybę" organizatorė Indrė iš „Smilga Make Up“. 

Moteris.lt montažas (AOP ir Scanpix nuotr.)
Šiandien pristatome populiaraus serialo „Gossip girl“ pagrindinę heroję Sereną (aktorė Blake Lively). Ja tapo klaipėdietė Anastasija Golubova. Pakviesta į projektą mergina nė nesudvejojusi ankstyvą rytą atvažiavo iš Klaipėdos - kad atsiduotų į smagios profesionalų kompanijos rankas.

Taigi, šauni mergina, švelnus dieninis makiažas, lengva šukuosena, puikiai parinktas stilius ir mergina jau fotografo rankose. Štai ir turime lietuviškąją Sereną.

Anastasija Golubova
R.Tangurio nuotr.
"Šį kartą norėjosi parodyti labiau kasdienio įvaizdžio garsenybę, kas būtų artima kiekvienam - juk visiems kartais norisi įlįsti į naują amplua, - pasakoja Indrė. - Be galo smagus darbas, tikras malonumas, atrodo, kad mūsų komandoje skaitome vieni kitų mintis - viskas aišku, konkretu, o ir  rezultatas tai parodė."
Anastasija Golubova
R.Tangurio nuotr.

Jūsų dėmesiui - komandos darbas, jau skaitytojų dėmesiui ir projektas dar tik bėgėjasi, minčių ir idėjų Indrė su komanda turi dar daug, o planų - dar daugiau, į kuriuos galite patekti ir Jūs.

Anastasija Golubova
R.Tangurio nuotr.

Įvaizdį kūrė:
Fotografas: Ramūnas Tanguris
Makiažas: Indrė Sinkevičiūtė, „Smilga Make up“
Šukuosena: Inga Rozmyslovičė, „Fox style“
Stilius: Indrė Pašvenskienė, „La Boutique“

Manote, kad esate panašus/i į Lietuvos ar užsienio garsų žmogų ir norite į jį įsikūnyti? Sutinkate atsiduoti profesionalų komandai (kirpimo meistras, mados dizaineris, vizažistė, fotografas) ir po fotosesijos turėti profesionalo darytų nuotraukų? Tad neldelskite - siųskite 2 nuotraukas (visu ūgiu ir portretinę), parašykite, į ką manote esantis/i panašus/i, užrašykite pilną vardą, pavardę, miestą, kuriame gyvenate, bei telefoną ir siųskite laišką adresu moteris@delfi.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis