Kokios ateinančio sezono makiažo tendencijos

Žvelgiant į kosmetikos parduotuvės lentynas dažną vyriškosios giminės atstovą apima panašus jausmas, kaip prie automobilio variklio palinkusią moterį – tarsi aišku, ką kur tepti, tačiau konsultantas vis tiek praverstų. Todėl galima įsivaizduoti prancūzo Serge‘o Louiso Alvarezo tėvų nuostabą, kai biologijos ir chemijos studijas baigęs sūnus nutarė tapti makiažo specialistu.

„Žinoma, jei būčiau mergina, man būtų kiek lengviau, – su šypsena pripažįsta pašnekovas. – Tačiau mėgstu mokyti ir mokytis. Daug išmokstu iš savo kolegių, taip pat stebiu savo dukras, bandau suprasti, ko reikia jaunoms merginoms. Reikia tik stebėti moteris ir būti objektyviam.“

Karjeros pradžioje dirbęs su operos ir teatro žvaigždėmis S. Alvarezas greit pastebėjo, kad jam trūksta specifiniam grimui skirtų makiažo produktų – tuomet ir pravertė chemiko išsilavinimas. Nuo jauno vyriškio sukurto makiažo pagrindo susikūrė kosmetikos linija SLA, kurios produkcija šiuo metu prekiaujama 35 šalyse – paaiškėjo, kad kokybiška artistams ir muzikantams skirta kosmetika domina ir kasdieniame gyvenime naujovių ieškančias moteris. Šiuo metu visame pasaulyje galima įsigyti apie 1 400 skirtingų SLA kosmetikos produktų.

Kaip teisingai naudoti makiažo priemones?

„Grožio esmė – skaidrumas ir natūralumas. Šiuos principus reikia taikyti ir naudojant kosmetiką. Makiažas turi būti tarsi moters tarnas – jos neužgožti, o tik padėti pabrėžti jos patraukliausius bruožus. Tai nėra lengva – dažnai moterys persistengia, naudoja per daug makiažo priemonių“, – atkreipia dėmesį S. Alvarezas.

Serge‘as Louisas Alvarezas
Organizatorių nuotr.
Kalbėdamas apie pavasario ir vasaros makiažo tendencijas, pašnekovas pabrėžė, kad reikėtų daugiau dėmesio skirti ryškioms, švytinčioms spalvoms, taip pat naudoti vandeniui atsparias makiažo priemones, kuriomis padarytas makiažas netrukdytų būti fiziškai aktyviai.

„Šiemet makiažas turi būti išlaisvinantis moterį ir leidžiantis jai judėti, nebijoti važiuoti dviračiu ar išsimaudyti. Dienos metu rekomenduoju itin švelnų, beveik nepastebimą makiažą su kiek paryškintomis akimis, taip pat galimi rausvų, žalsvų tonų atspalviai. Vakarinis makiažas – ryškesnis ir sodresnis, taip pat reikėtų blizgesio, švytinčių ir ryškių spalvų. Itin populiarūs akcentai: akių pieštuku apvestos „katės“ akys ir ryškiai oranžinės, mandarino spalvos lūpos“, – pataria makiažo specialistas.

Planavo architekto karjerą

Kalbantis su S. Alvarezu paaiškėja, kad jei ne kosmetika, vyriškis greičiausiai grožio paieškomis užsiimtų architektūroje.

„Architektūra mane tikrai žavi – mane domina galimybės derinti įvairias spalvas, žaisti su šviesa ir šešėliu. Mūsų šeimoje yra architektų, ir jei ne vizažisto karjera, greičiausiai pats būčiau pasukęs šiuo keliu“, – kalba pašnekovas.

Organizatorių nuotr.
Ispano ir vokietės sūnus tikina, kad jam malonu keliauti į visas šalis, kuriose prekiaujama SLA produkcija – nuo Senegalo iki Japonijos. Ne išimtis ir Lietuva.

„Čia lankausi jau trečią kartą, man čia patinka. Lietuva nedidelė, tačiau maloni šalis, o moterys čia ne tik labai smalsios, bet ir labai gražios“, – atsisveikindamas nusišypso S. Alvarezas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis