Išmėgink maskuojantį kremą ir mėgaukis ypač lygia veido oda

Ko gero dauguma mūsų, vertindamos savo veido odos kokybę veidrodyje, nepriklausomai nuo amžiaus, pastebime mažesnių ar ryškesnių mums nepatinkančių trūkumų. O taip norėtųsi, kad veido oda atrodytų nepriekaištingai, juk tai tarsi kiekvienos mūsų vizitinė kortelė.

Gydytojai dermatologai veido odą vertina dažniausiai pagal tam tikras odos savybes. Sveiką veido odą dažniausiai apibūdina tokie faktoriai, kaip lygi odos paviršiaus faktūra, veido odos spalvos tolygumas, poringumas.

Išsiplėtusios, ryškios ir gerai matomos veido odos poros – gana dažna estetinė problema, su kuria susiduriame kiekvieną rytą veidrodyje apžiūrinėdamos savo odą. Odos poros tai mažyčiai odos paviršiaus įdubimai – riebalinių liaukų kanalai, per kuriuos išsiskiria riebalai. Veido odos porų dydį apsprendžia keletas pagrindinių veiksnių: paveldėtas genetinis fondas ir veido odos tipas. Be to, riebesnės odos savininkės dažniau susiduria su ryškiai matomomis ir išsiplėtusiomis veido odos poromis. Išryškėjusioms odos poroms gana nemažą įtaką daro ir jaunystėje persirgti jaunatviniai spuogai ar seborėja, UV spinduliai, odos priežiūros klaidos, nuolatinis mechaninis odos dirginimas, neišvengiami senėjimo procesai moterų odoje ir kiti veiksniai.

Lara Stone, gamintojo nuotr.

Įvairiais amžiaus tarpsniais odos poringumas būna skirtingas, nes išsiskiria nevienodas riebalų kiekis. Išsiskiriantis riebalų kiekis didesnis būna lytinio brendimo laikotarpiu ir įvairiais hormonų ciklais – būtent tuomet išryškėja ir poros. Senstant ir vystant odai poros taip pat plečiasi ir ypač išryškėja veido T srityje – ant kaktos ir nosies. Dar vėliau labiau pastebimos tampa ir ant nosies šnervių bei žandų.

Norint spręsti išsiplėtusių porų problemą svarbu ne tik ryte bei vakare kruopščiai valyti veido odą, pasirinkti tinkamą veido kremą, tačiau būtina pasirinkti tinkamas makiažo priemones. Jų pagalba galima poras paslėpti, kad jų beveik nesimatytų, o veido oda būtų aksominio švelnumo ir atrodytų lygi ne tik kitiems, bet ir sau pačiai.

„L'Oréal Paris“ pristato unikalią naujieną hibridinių produktų rinkoje - „Nude Magique Blur Cream“, kurį jau dabar gali išbandyti ir Lietuvos moterys. Tai grožio priemonė, kuri smulkmeniškai užtušuoja veido odos netobulumus, tad oda atrodo natūraliai švytinti, lygi ir sveika. Palietus tokią odą jaučiamas natūralaus aukščiausios kokybės šilko glotnumas. Tobulumas įgyja naują aspektą – natūralumas tampa trimatis.

„Blur Cream“ sutraukia poras taip, jog atrodo, kad jos visai išnyko. Blur technologija koreguoja mažyčius odos tekstūros pakitimus. Koreguojamosios dalelytės užpildo odos paviršiaus įdubimus, todėl ji atrodo glotnesnė. Blur kremas yra ne tik atspalvį turintis makiažo užbaigimo kremas. Tai nauja makiažo technologija, todėl kremą galima naudoti vieną problematiškoms vietoms maskuoti, arba tepti prieš makiažo pagrindą padengiant visą veidą norint vizualiai panaikinti poras.

Tavo odos poros atrodo ryškios, o oda atrodo vizualiai nepatraukliai? Nebesijaudink. Spauskite ČIA ir užsisakyk nemokamą „Nude Magique Blur“ („L'Oréal Paris“) kremo mėginėlį.

Užsakymo nr.: PT_64553384

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis