Vos per 2 savaites mano šlaunų apimtys sumažėjo 2 cm!

Dalyvaujant apatinio trikotažo kolekcijos pristatyme teko nustebti, išvydus, kad ir jaunų merginų kojas jau darko celiulitas. Ši problema gana nesunkiai panaikinama kol yra I-II-oje stadijoje, trečioje ir ketvirtoje stadijoje tai padaryti jau labai sunku. Tačiau nėra įmanoma, sako Silvija.

Kovai su celiulitu – „X-Wave“

Silvija B. sutiko papasakoti, kaip atsikratė „apelsino žievelės“, sėdmenų ir kaip sumažino šlaunų apimtis 2 cm.

„Celiulitas ant šlaunų ir sėdmenų man ilgai nedavė ramybės, buvo tapęs gana rimta problema. Kai jis yra III stadijos, nelabai gali nekreipti į tai dėmesio, – atvirauja Silvija. – Kovojau kaip galėjau: tepiausi įvairiais kremais, vaikščiojau į anticeliulitinius masažus. Po šių oda sustangrėjo, bet norėjosi akivaizdesnio poveikio. Nutariau išbandyti akustinių smūginių bangų procedūrą aparatu „X-Wave“. Baiminausi, ar neskaudės, mat skausmui esu gana jautri.

Pasikonsultavusi su grožio centro „East Island“ specialiste, sužinojau, kad mano celiulitui pašalinti gali prireikti 6 procedūrų. Akivaizdžius rezultatus pastebėjau jau po 4-tos. Per dieną tekdavo išgerti 2 l vandens – tai padeda aparato bangų išjudintoms celiulito riebalų sankaupoms pasišalinti iš organizmo. Kadangi norėjosi itin greito rezultato, procedūros aparatu „X-Wave“ man buvo atliekamos kas 48 valandas. Vienos trukmė – 30 min., o svarbiausia – neskausminga! Negaliu atsidžiaugti – per 6 savaites ne tik atsikračiau celiulito, bet ir 2 cm sumažėjo mano šlaunų bei sėdmenų apimtis.“ Kaip tai veikia?

Reklamos užsakovų nuotr.
Komentuoja kūno dizaino specialistė Teresa Lebed:

„Šis metodas perimtas iš medicinos, jo poveikis pagrįstas klinikiniais tyrimais. Pirmiausia ultragarsas pritaikytas inkstų akmenims skaldyti, paskui, maždaug prieš 5-erius metus, pastebėta ir įrodyta, kad tam tikro dažnio akustinėmis bangomis galima veikti ir riebalinį audinį. Kaip tai susiję su celiulitu? Odos gruoblėtumas tampa pastebimas, kai poodiniame sluoksnyje esančios riebalinės ląstelės prikaupia per daug riebalų ir išsipučia, o tarp ląstelių esantys fibroziniai tiltai (pertvaros) nebesugeba tiek išsitempti. Tose vietose formuojasi išorinis įdubimas. Norėdami sumažinti gruoblėtumą, turime pagerinti limfotaką, sumažinti riebalinių ląstelių apimtį ir kuo labiau atpalaiduoti fibrozines pertvaras.

Reklamos užsakovų nuotr.
Aparatas „X-Wave“ veikia riebalinį sluoksnį smūgine akustine banga: išmankština ir atpalaiduoja fibrozines pertvaras, o riebalinėje ląstelėje padaro daug kanalų, jais kartu su limfa išteka visi tie riebaliukai. Taip riebalinė ląstelė sumažėja. Jei riebalinių sankaupų pakitimai nedideli, užtenka šešių procedūrų (į savaitę po du kartus). Vienos ar dviejų daryti neverta, nes odos tekstūra pastebimai pakinta tik po trečios. Be to, turi būti taikomos kompleksinės priemonės. Ar ilgai truks poveikis, priklauso nuo tolesnio gyvenimo būdo: mitybos, fizinio aktyvumo. Pernelyg savimi nesirūpindamos, pagerėjimu džiaugsitės pusę metų ar metus, bet jei pasistengsite, galite pasiekti tikrai stebuklingų rezultatų.“

Reklamos užsakovų nuotr.
”East Island” SPA ir Grožio centrai įsikūrę Vilniuje, Konstitucijos pr. 26, “Forum Palace”
Tel. (8-620) 30 235, (8-682) 33 222
www.eastisland.lt

Užsakymo nr.: PT_64728171

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis