J. Anniston ir kitų garsenybių mėgiama kosmetika padės Lietuvos vaikams

Britų kosmetikos kompanija pristatė karščiausias grožio naujienas Lietuvoje.

Trečiadienio rytą Vilniuje įsikūrusiame viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square“ SPA paslaugų ir odos priežiūros gaminių kompanijos „Elemis“ komanda iš Didžiosios Britanijos pristatė grožio naujienas tiesiai iš SPA centrų Londone, Majamyje, Bankoke ir Honkonge.

Daugiau nei 20 metų SPA terapijos srityje dirbanti ir geriausiu D. Britanijos kosmetikos prekės ženklu 2014 m. pripažinta kompanija bendradarbiauja su 1600 grožio centrų visame pasaulyje ir yra vertinama dėl natūralių sudėtinių dalių bei naujausios kartos mokslo technologijų, garantuojančių gaminių kokybę odos jaunystei pratęsti.

Bene labiausiai „Elemis“ didžiuojasi dar 2003 m. išleista „Pro-Collagen Marine Cream“ linija su prokolageno formule, kuri gavo daugiau nei 50 apdovanojimų ir tapo Britanijos odos priežiūros ikona. Ją pamėgo tokios žvaigždės kaip Victoria ir David Beckham, Sienna Miller, Jennifer Aniston, Victoria Pendleton, Jude Law, Jessica Ennis, Ellie Goulding, Cheryl Cole ir kt.

Emma Smillie
Organizatorių nuotr.
Pasak „Elemis“ produktų technikės ir mokymų trenerės Emmos Smillie, ši kompanija daug investuoja į naujų technologijų kūrimą, kurios skirtos išgauti pačius veiksmingiausius komponentus iš natūralių šaltinių. Ne veltui namuose naudoti skirti produktai yra laimėję daugiau kaip 190 nepriklausomų grožio ir SPA apdovanojimų.

Organizatorių nuotr.
Pasaulinis pripažinimas „Elemis“ suteikia galimybę savo sėkme dalintis ir su kitais. Kasmet kompanija skiria ne tik daugiau nei 100 000 svarų labdaros organizacijoms dirbančioms su vaikais, vėžiu sergančiais žmonėmis bei tvarumo projektams, bet ir 20 valandų savo personalo darbo laiko labdaringai veiklai.

Lietuvoje „Elemis“ kartu su „Femina Bona“ mokymų centru pradėjo bendradarbiavimą su socialiniu projektu „PATS“, kurio tikslas – paliekantiems globos namų jaunuoliams padėti pasirengti savarankiškam gyvenimui. Kompanija „Elemis“ įsteigė stipendiją kosmetiko-vizažisto arba plataus profilio kirpėjo specialybei įgyti.

Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė
Organizatorių nuotr.
„Labai džiaugiuosi, kad nuo 2012 m. startavusi socialinė iniciatyva „PATS“ sulaukė „Elemis“ paramos pasiūlymo būtent dabar, nes 2014 m. projekto konkurso tema yra „Mano svajonių profesija“, ir iš globos namų auklėtinių sulaukėme daugybės laiškų, kuriuose ir grožio specialistų profesija.“ – pasakojo projekto „PATS“ iniciatorė, 4 vaikų mama, verslininkė, tapytoja ir modelis – Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė.

„Elemis“ stipendijos laimėtoją išriks kompetetinga komisija, kurią sudaro psichologinės-pedagoginės tarnybos specialistai, socialinių organizacijų atstovai, pedagogai, vaiko teisių apsaugos specialistai, neformalaus ugdymo organizacijų atstovai ir „Femina Bona“ mokymų centro atstovai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis