Prie lietuvės Kanuose rikiavosi manekenių eilės

“Neįtikėtinas jausmas atsidurti viename vakarėlyje su aktoriais Sharon Stone, Antonio Banderas, Adrienu Brody, Milla Jovovich, dainininku Justinu Bieberiu, iš arti matyti garsiausius pasaulio modelius - Aną Beatrizę Barros, Rose Huntington, Carą Delevingne, taip pat ir lietuvę Eriką Stankevičiūtę, klausytis kaip repuoja Jasonas Derulo”, - sako neseniai iš Kanų sugrįžusi mados ir grožio studijos “WonderTime” įkūrėja Vaida Venckutė.

Kanų kino festivalio metu vykstančiame prabangių juvelyrinių dirbinių kompanijos “de Grisogono” vakarėlyje Vaida buvo pakviesta sukurti makiažus modeliams, kurie demonstravo nuo dešimties tūkstančių iki milijono eurų kainuojančius papuošalus.

Garsiausiuose Lietuvos mados renginiuose dirbančią, lietuviškų kino filmų kūrėjų ir mados fotografų mėgstamą grimo dailininkę į Kanus pasikvietė “de Grisogono” ambasadore dirbanti lietuvė, didžiujų „de Grisogono“ šou prodiuserė, modelis Ditė Antanaitytė.

Prabangūs “de Grisogono” papuošalai Kanuose buvo pristatomi dvi dienas. Pirmasis vakaras vyko garsiajame “Martinez Cannes” viešbutyje. Antrasis – garsenybių pamėgtame viešbutyje “Du Cap-Eden-Roc”. Abu vakarus ant podiumo modeliai žengė su Vaidos kurtu makiažu.

Asmeninio archyvo nuotr.
“Mano kėdėje sėdėjo visame pasaulyje žinomos manekenės, - įspūdžiais iš Kanų dalijasi įvaizdžio stilistė. – Nieko nuostabaus, kad iš pradžių jutau šaltuką, nepasitikėjimą, tačiau, koks nuostabus jausmas, kai atsistojusios nuo veidrodžio, pripažintos manekenės mane apkabindavo, padėkodavo. Buvo keista matyti, kad prie mano kėdės pamažu rikiuojasi eilė“.

Šou užkulisiuose netrūko ne tik gražių moterų, bet ir įspūdingo stoto apsaugos vyrų, kurie nenuleido akių nuo prabangius papuošalus dėvinčių manekenių.

“Esu įpratusi, kad ir Lietuvoje save gerbiantys renginių organizatoriai pasirūpina patogiai įrengtomis darbo vietomis, skaniu maistu, bet tai, ką gavome “Du Cap-Eden-Roc” viešbutyje, pranoko bet kokius įsivaizdavimus. Jokios įtampos, jokio streso. Dar nuostabiau buvo tai, kad šou organizatoriai po pasirodymo visą komandą pakvietė į vakarėlį, kuriame linksminosi ir “de Grisogono” papuošalus pamėgusios įžymybės. Dabar suprantu paparacių darbą, - šypsosi ne vienai Lietuvos garsenybei makiažą kūrusi Vaida. – Didžiuliai jų fotoobjektyvai kyšojo iš už kiekvieno kampo, medžio, tvoros, laukdami savo kadro fotografai netgi plūduriavo valtelėse netoli viešbučio”.

Asmeninio archyvo nuotr.
Iš Lietuvos į Kanus nusivežusi mažą juodą suknelę, Vaida sako neišsiskyrusi iš minios, tačiau su ilga, iki žemės suknia “de Grisogono” organizuotame vakare būtų pasijutus smagiau.

“Tiek daug gražių, elegantiškų vyrų vienoje vietoje nesu mačiusi”, - juokiasi V.Venckutė.

Į vakarėlį po “de Grisogono” šou buvo pakviesta apie tūkstantis svečių. Pasak makiažo stilistės, visa ši marga minia atrodė draugiška ir šilta. “Atrodo, grįžau ne po darbo, o po mėnesio gerų atostogų. Labai svarbu, kad dirbdamas darbą, kurį mėgsti, jautiesi gerai, o Kanuose taip ir buvo. Suvokimas, kad viską padarei geriausiai, kaip tik galėjai, kad tave vertina, kad tavimi domisi, ypatingai pakelia tavo vertę”, - į Vilnių sugrįžusi pasakoja V.Venckutė.

Vaida Venckutė
Vaida Venckutė
Asmeninio archyvo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis