Idėjos, kur dar galima panaudoti įprastą kosmetiką

Lūpų dažai skirti lūpoms, dezodorantas – pažastims, o vokų šešėliai tik vokams padengti. Tačiau įprastos kosmetikos priemonės gali būti panaudotos kur kas išmoningiau – viena priemonė kelioms problemoms spręsti.

Skaitomiausi:
- Anglijos karalienės Elizabeth II gėda: palaidūnė sesuo Margaret
- Neištikimybė - kodėl puolama į kitą glėbį?
- Mados pasiūlymai patogumą mėgstančioms moterims
- Horoskopas 06.05-12: atėjo metas naujiems sprendimams
- Minkštos ir purios spurgytės

Dezodorantas

Paprastai juo tepame ar purškiame pažastis. Tačiau pasirodo, jis gali apsaugoti ir kojas. Ne tik nuo blogo kvapo, bet ir nuo pūslių. Jos atsiranda kai suprakaitavusi oda trinasi į odą ar audinį. Užpurkštas dezodorantas kojoms neleis greit suprakaituoti. Jei jis tepamas, tereikia juo brūkštelėti virš kulno, palei pėdos šonus ir viršų prie pirštų. Beje, jei bateliai dar neprasitampę, nuo pūslių apsaugos paprasčiausias lūpų vazelinas. Jo tereikia užtepti tose pat vietose kaip dezodorantą.

Akių vokų šešėliai

Jie itin pasitarnaus, jei žili plaukai nudažyti tamsiai ir nebuvo laiko patamsinti ataugusių šaknų. Šešėlių spalva turėtų derintis su plaukų. Jei tokių po ranka nėra, tiks skirti antakiams. Akių vokų šešėlius mažu šepetėliu reiktų užtepti ant žilų plaukų šaknų. Prieš tai būtina susišukuoti, kitaip šukuojantis dalis šešėlių miltelių išbyrės.

Plaukų kondicionierius

Jis suminkštins ne tik galvos plaukus, bet ir palengvins kojų, bikini srities ar pažastų skutimą. Kondicionierius odą padengia itin slidžiu sluoksniu, o kūno plaukus suminkština, todėl skustis tampa lengviau ir gerokai mažiau dirginama oda. Jį vietoj skutimosi putų galima naudoti visą laiką. Nebent, kondicionierius itin brangus ir gaila švaistyti ne pagal tiesioginę jo paskirtį.

Nagų lako valiklis

Jei nepasisekė ir po savaiminio įdegio kremo liko rudų dryžių ar dėmių, pravers lakų lako valiklis. Tiesa, jis turėtų būti su acetonu. Tereikia sudrėkinti servetėlę ir švelniai pavalyti rudas dėmes ant odos. Po šios procedūros būtina nusiprausti duše, nes acetonas labai sausina odą.

Plaukų lakas

Jis gali sutvirtinti ne tik šukuoseną, bet ir makiažą. Šį triuką jau seniai naudoja vizažistės, grimuojančios aktorius filmams. Makiažas apipurkštas plaukų lako dulksna gerokai ilgiau išlieka savo vietoje, nenubėga kartą dieną ar braukiant ašarą. Tiesa, plaukų lakas veidą padengia plėvele, kuri neleidžia odai kvėpuoti. Šią grožio gudrybę patariama naudoti itin saikingai – kai laukia svarbi šventė.

Balinamoji dantų pasta

Ji išbalins ne tik dantis, bet ir nagus. Manikiūro specialistai pataria patamsėjusius, pageltusius ar dėmėtus nagus nušveisti su balinamąja pasta. Jau po pirmo karto jie atrodys kur kas šviesesni ir blizgantys. Jei nagai itin nuvarginti nagų lako ir gerokai pageltę, gali prireikti kelių kartų. Be to, dantų pasta puikiai džiovina ir dezinfekuoja spuogus.

Lūpų dažai

Jais galima paryškinti ne tik lūpas, bet ir skruostus ar akių vokus. Jei oda sausa, lūpų dažai itin tiks vietoj skaistalų. Žandai įgaus sveiko blizgesio ir veidas atrodys kur kas gaiviau. Vokams patariama išsirinkti neryškios spalvos lūpų dažus, pavyzdžiui, švelnius persiko ar gaivius rožinius. Nedideliu kiekiu patepti akių vokai įgaus žvilgesio ir šiek tiek gaivios spalvos.

Kulnų kremas

Jei kulnų oda šiurkšti ir greitai suragėja, ją reikia ne tik nušveisti, bet ir sudrėkinti. Tam itin tinka labai riebūs specialūs kulnų kremai. Tačiau juos galima naudoti ir alkūnėms patepti. Be to, kulnų kremas itin tiks visam kūnui, jei oda labai sausa ir pleiskanoja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis