Makiažo klaidos, kurios jus sendina

Geriausi Holivudo makiažo specialistai pabrėžia, ką besigražindamos moterys daro ne taip ir pateikia patarimus, kaip galima klaidas ištaisyti.

Skaitomiausi savaitės straipsniai:
- Norintiems sulieknėti - naujausios mitybos sistemų tendencijos, žadančios ir -13 kg per 2 mėn.
- Marie Stopes: moteris sterilizavo, o sūnų pavertė bandomuoju triušiu
- Specialistai pataria, kaip rūpintis grožiu, kai tau: 30+, 40+, 50+, 60+
- Marti už mane vyresnė 40 metų (FOTO)
- Ilgametės onkologės patarimai besibaiminantiems vėžio
- R. Lukoševičiūtė: dėl -14,5 kg pakeista ir mityba, ir gyvenimo būdas
- Grietininiai rageliai

Tamsūs lūpų dažai

Daugybė moterų lūpas dažo sodriais lūpų dažais su žydru atspalviu – taip padažytos lūpos atrodo mažos ir šaltos. Spalvos nėra blogai, tik svarbu, kad jos išryškintų reljefą.

Biri pudra

Atsargiai su pudra! Jei padauginsite tamsesnio atspalvio birios pudros, oda gali perdžiūti ir atrodyti bespalvė, ypač aplink akis ir lūpas. Geriau ant veido storu šepetėliu užtepti ploną sluoksnį peršviečiamos pudros arba vos vos pasipudruoti bronzine pudra – odai suteiksite šiltesnį atspalvį.

Blizganti oda

Blizgantys skaistalai ar pieštukas paprastai subėga į smulkias raukšleles ir išryškina netobulumus. Panašų poveikį turi ir vadinamieji perlamutriniai lūpų dažai. Jei norite, kad oda natūraliai žvilgėtų, drėkinkite ją, o makiažą užbaikite apsipurkšdamos drėkikliu arba bent jau vandeniu.

Griežti antakiai

Pernelyg tamsūs ar ryškūs antakiai traukia per daug dėmesio. Antakius dažykite pieštuku ar šešėliais, vienu atspalviu šviesesniais nei natūrali jūsų spalva. Antakiai turi įrėminti akis ir sukurti išbaigtą vaizdą, bet jokiu būdu neturėtų tapti svarbiausiu veido akcentu.

Žibančios akys

Žvilgantys ar blizgantys vokų šešėliai gali labai sendinti. Blizgesys išryškina raukšles ir sumažina kontūrus. Vokus geriau dažyti matiniais šešėliais – jie pabrėžia akių formą. Blizgius šešėlius naudokite labai saikingai – šepetėliu švelniai palieskite voko vidurį ir vos vos palieskite vidinį kampą.

Matiniai lūpų dažai

Tamsios lūpos madingos, tačiau matiniais lūpų dažais reikia dažytis atsargiai. Ryškiais, matiniais dažais nutepus lūpas, užakcentuojant liniją, jos gali atrodyti plonos, o jūs – 15 metų vyresnė, jei jums jau seniai ne 25 metai. Verčiau rinktis labiau permatomus lūpų dažus, ir tepti juos švelniai tapšnojant bevardžiu pirštu. Taip lūpų kontūras išliks švelnus, ir jos atrodys putlesnės, o ne plonos.

Netvarkingas makiažas

Daug moterų nepasitaiso makiažo dieną, o nubėgęs tušas ar akių pieštukas suteka į paakių raukšleles. Į rankinuką įsimeskite kelis kosmetinius vatos pagaliukus – jais dieną nusivalykite netvarkingą kosmetiką. Atrodysite gaivesnė ir tuo pačiu jaunesnė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis