Procedūra, atjauninanti odą keliems metams. Be adatų!

Yra tokia procedūra, po kurios, mokslininkų įrodyta, atrodysite kur kas jauniau. Kokia ji?

„Thermage CPT“ – saugi, neinvazinė, pasitelkus radijo bangas atliekama veido odos atnaujinimo procedūra. Kliniškai įrodyta, kad atlikusi ją jūs atrodysite gerokai jauniau. Juolab kad rezultatas kur kas natūralesnis, nei po chirurginės odos tempimo procedūros. Kas yra „Thermage CPT“?

Dažniausiai klientų užduodamus klausimus komentuoja grožio centro „East Island“ gydytoja dermatologė Renata Bartusevičienė.

Kas tai yra procedūra „Thermage CPT“?

Pirmiausia ji yra nechirurginė, tad įprastas Jūsų gyvenimo būdas tikrai nesutriks, nereikės papildomų atostogų ar laisvų dienų, kaip kad dažnai būna atlikus veido patempimo procedūrą chirurginiu būdu. „Thermage CPT“ – tai odos patempimo ir kontūro koregavimo procedūra, kurios metu raukšlės lyginamos radijo bangomis. Ja galima atjauninti pasirinktą veido sritį arba visą veidą.

Kiek ji trunka? Ar reikia specialaus pasiruošimo?

Prieš procedūrą nereikia jokio pasiruošimo. Per konsultaciją su klientu aptariama, kokio norima rezultato, kuri veido sritis bus tobulinama. Kiek trunka „Thermage CPT“, priklauso nuo veikiamo odos ploto – intervalas gali būti nuo 30 min. iki kelių valandų. Skaičiuojama, kad vidutinė jos trukmė yra 45 min.

Ar užtenka vienos procedūros, ar reikia kelių seansų?

Nors visi esame individualūs ir skirtingi, dažniausiai užtenka vienos procedūros.

Kaip atrodo veidas atlikus „Thermage CPT“? Ar greitai būna matyti rezultatas?

Baimintis procedūros nereikėtų. Ją atlikus oda lengvai parausta, bet paraudimas pranyksta po 20 minučių (ilgiausiai iki poros valandų). Rezultatai matomi iš karto, o per 2–6 mėnesius efektas tik stiprėja.

Ar pokyčiai yra ilgalaikiai?

Taip, jie yra ilgalaikiai. Aišku, tai priklauso nuo odos būklės bei individualaus senėjimo proceso. Procedūra veikia gilųjį odos sluoksnį – skatina gamintis kolageną, jį sistemingai išsidėstyti. Atlikus šią procedūrą, kolagenas aktyviai gaminasi net iki 6 mėn.

Kuo „Thermage CPT“ skiriasi nuo kitų odos atnaujinimo procedūrų lazeriu?

Šios procedūros poveikis yra stipriausias, palyginti su visomis pažangiomis, atliekamomis lazeriu. Radijo bangomis šildomas gilusis odos sluoksnis, tai paskatina kolageno skaidulų gamybą, o dėl to oda stangrėja, išsitempia, paryškėja veido kontūras.

Veido odos patempimo procedūra „Thermage CPT“ atliekama Grožio centre „East Island“ Vilniuje, sporto, pramogų ir verslo centre „Forum Palace“, Konstitucijos pr. 26. Teiraukitės telefonu 8 620 30 235.

Daugiau informacijos – www.eastisland.lt

Užsakymo nr.: PT_65151597

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis