Linos grožio pokyčiai - iš blankios virto ryškia moterimi. FOTO PRIEŠ IR PO

Apie šukuosenos keitimą Lina ėmė galvoti prieš trisdešimtąjį gimtadienį. Šį jos norą įgyvendino grožio salono „Greenas“ kirpimo ir makiažo meistė Olga Wiseman.

Šių dienų skaitomiausi:
- Iš depresijos liūno - į sėkmingą moteriškų krepšių verslą
- Ginekologė: intymi priežiūra vasarą - ką reikia žinoti
- Renkuosi meilužės vaidmenį
- L. Rimkevičienė: augindama vaikus atsisakiau ne tik viešojo gyvenimo
- 10 onkologinių ligų simptomų, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris
- Grybų ir makaronų užkepėlė

Valstybės tarnautoja dirbanti moteris buvo pasiryžusi visiškai pasitikėti grožio specialiste ir nusikirpti plaukus ar persidažyti nauja spalva. Tačiau juokavo, kad nenorėtų iš kėdės pakilti labai trumpais plaukais, nudažytais violetine spalva.

Lina prieš pokyčius
Lina prieš pokyčius
DELFI / Tomas Vinickas

Lina mėgsta klasikinį, griežtą stilių. Jos darbas įpareigoja rinktis juodus, pilkus ar baltus drabužius, tad buvo nutarta plaukams suteikti ryškumo. Moters oda šilto atspalvio, o akys išskirtinės spalvos – pilkai žalios. Jas nutarta išryškinti tamsia vario plaukų spalva.

Iš pradžių planuota plaukus gerokai patrumpinti, ilgesnius paliekant tik priekyje. Tačiau juos nudažius, nutarta palikti ilgesnius. Plaukus nukirpo iki pečių ir iškarpė - kad apimtis būtų didesnė. Tokią šukuoseną bus paprasta prižiūrėti ir nereikės gaišti daug laiko formuojant.

Darant makiažą pasirinkta išryškinti Linos lūpas. Jos taisyklingos, putlios, todėl itin tiko raudonos spalvos lūpų dažai. Ši spalva ne tik suteikė daugiau gyvybingumo moters veidui, bet ir dar labiau paryškino plaukų spalvą. Akių vokai buvo padengti šviesiais žalsvais šešėliais – tam, kad akys taptų dar žalesnės. Palei blakstienas nubrėžtas juodas kontūras. Blakstienos padažytos juodu tušu.

Lina po pokyčių
Lina po pokyčių
DELFI / Tomas Vinickas

Grožio pokyčiais Lina buvo itin patenkinta:

„Tikėjausi, kad gražu, bet negaliu patikėti, kad taip gražu. Labai patinka naujoji plaukų spalva ir ilgis. Makiažas ryškus, bet man tinka“.

DELFI / Tomas Vinickas

www.greenassalonas.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis