Kada kirpti plaukus, kad jie taptų gražesni

Visos norime, kad nauja šukuosena būtų sėkminga, kad patrumpinti plaukai atsigautų, taptų žvilgesni ir storesni. Pasiekti puikių rezultatų padės ne tik talentingi kirpėjai, plaukus puoselėjančios priemonės, bet ir tinkama šukuosenos keitimo diena. Kada plaukus kirpti palanku, o kada ne?

Plaukų procedūroms tinkamas dienas galite nustatyti pagal Mėnulį. Geriausias metas kirptis - augantis Mėnulis, tai jaunaties ir priešpilnio fazės. Šiuo metu nukirpti plaukai augs sparčiau, bus stipresni. Sakoma, kad neretai nauja šukuosena moterys pradeda ir naują gyvenimo etapą. Jei gyvenimo pokyčių trokštate ir jūs, plaukus kirpkite 3-ią jaunaties dieną. Jaunatis Liūto ženkle prasidėjo liepos 27 dieną.

Fotolia nuotr.
Galbūt ketinate atnaujinti plaukų spalvą? Tai daryti rekomenduojama priešpilnio metu. Tuomet nauja spalva ilgiau išliks. Žinoma, derėtų nepamiršti, kokie veiksniai plaukus blukina: saulė, karštas vanduo, baseino ar jūros vanduo, taip pat itin stiprios plaukų priežiūros priemonės.

Delčia ir pilnatis ypač nepalankios toms, kurios patrumpinusios plaukus, tikisi jų sustiprėjimo, glotnių galiukų ir spartesnio augimo. Tokiu metu patrumpinti plaukai augs lėčiau, tačiau sustiprės jų šaknys.

Fotolia nuotr.
Vis dėlto, pasidomėti tik mėnulio faze nepakanka, reikėtų atsižvelgti ir į tai, kokiame ženkle yra mėnulis. Tinkamiausi zodiako ženklai - Liūtas ir Mergelė. Jei kirpsitės Mėnuliui atsidūrus Liūto ženkle, galėsite džiaugtis tankesniais plaukais, jei Mergelės - sparčiau augančiais. Plaukai įgaus daugiau apimties, jei kirpimui paskirsite vieną iš dienų, kai Mėnulis keliaus per Svarstyklių, Vandenio ir Dvynių ženklus.

Venkite laiko, kai Mėnulis atsiduria Vėžio arba Žuvų ženkle. Nusikirpusios tokiu metu kažin ar ilgai džiaugsotės šukuosena - plaukai gali labiau veltis, slinkti, yra didesnė tikimybė atsirasti pleiskanoms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis