Ir keturiasdešimtmetės nori mėgautis gražia oda

Užtikrintos, pasitikinčios savimi, pasiekusios savo moteriškumo ir asmeninės pilnatvės viršūnę šiandien moterys žvelgia į penktą dešimtį kaip į savo aukso amžių.

Dar energingesnės ir žavesnės nei bet kada anksčiau jos jaučiasi gražios, trokštamos ir aktyvios. Patenkintos ir savimi pasitikinčios moterys priima save tokias, kokios jos yra, ir drąsiai kontroliuoja savo gyvenimą.

Odai – lūžio taškas

Nors būna pasiekusios grožio piką, moterys pradeda matyti ir jausti senėjimo požymius: išryškėja raukšlės, oda praranda elastingumą, spalvą bei švytėjimą. Nukenčia odos kokybė, o senėjimo žymės dar labiau išryškėja.

Ir moterys nesistengia žūtbūt atrodyti jauniau. Jos tiesiog nori, kad ir oda atspindėtų jų siekiamą harmoniją ir pilnatvę. Jos tik trokšta būti gražios ir naudoti tokias priemones, kad oda išliktų jaunatviška ir nepaliesta laiko.

Labiausiai joms reikia to, kas leistų išsaugoti grožį ir dar labiau jį išpuoselėtų. Jos nori, kad jų oda būtų stangresnė, lygesnė, švytinti ir kupina gyvybės. Jos nori sustabdyti laiko poveikį odai, kad būtų dar gražesnės – dar ilgesnį laiką.

Pagrindiniai senėjimą skatinantys veiksniai

„Lierac“ laboratorijoms pavyko atskleisti dviejų pagrindinių odos senėjimą skatinančių veiksnių mechanizmus – glikaciją ir ląstelių oksidaciją, kurie pavadinti bendru terminu – glikooksidacija“, - sako Lietuvoje viešėjęs tarptautinis mokymų vadovas Jean - Claude Barbotte-Goralski.

Jean - Claude Barbotte-Goralski: „Moterys ir po 40 privalo mėgautis skaisčia, stangria oda“.
“Kruzas Nordic Cosmetics Distribution” nuotr.
Vadinamoji glikooksidacija prasideda sulaukus trisdešimties ir apie keturiasdešimtuosius gyvenimo metus tampa pastebimi jos padariniai – odos raukšlėjimasis, glebimas, pilkėjimas. Šie pragaištingi procesai veikia ne tik odą, bet ir žmogaus organizmo vidaus struktūras.

„Pavyzdžiui, glikooksidacija siejama su diabetu. „Lierac“, bendradarbiaudama su mokslininkais, tiriančiais šios ligos priežastis, sukūrė „Magnificence“ produktus, kurie šalina pakitusius baltymus ir aktyvina sulėtėjusią ląstelių medžiagų apykaitą. Juos naudojant galima kontroliuoti odos senėjimą nuo jo pradžios“, - pasakoja J.C. Barbotte-Goralski.

Produkto veidsu tapo ispanų modelis, aktorė Inés Sastre
“Kruzas Nordic Cosmetics Distribution” nuotr.
Todėl ir buvo sukurta senėjimą stabdančių priemonių linija „Magnificence“, kurią sudaro: gaivinantis raudonasis serumas, dieninis ir naktinis aksominis kremas, greitai įsigeriantis dieninis ir naktinis gelinis kremas, akių srities odos priežiūros priemonė.

Naujos kartos tekstūros akimirksniu suteikia odai gražią išvaizdą, o naudojant šias priemones jaučiamas ypatingai malonus pojūtis. Paslaptis? Kruopščiai atrinktų sudedamųjų dalių ir odą šviesinančių mikromiltelių derinys atkuria neįtikėtinai lygią it šilkas ir jaunai atrodančią odą.

“Kruzas Nordic Cosmetics Distribution” nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis