Moterys 50+ atrodančios 10 metų jauniau (FOTO)

Laikai keičiasi, jei anksčiau rodėsi, kad perkopus 5-ąją dešimtį jaunatviška išvaizda tėra svajonės, šiandien net ir dar dešimtmečiu vyresnės moterys gali džiaugtis stangria oda, gyvybingu žvilgsniu ir jaustis puikiai. Atrinkome 6 didžiojo ekrano gražuoles, kurios įžengusios į 6-ąją dešimtį atrodo kur kas jaunesnės.

Ne paslaptis, kad kino dievaitės negaili investicijų savo grožiui, juk ekrane jos turi atrodyti puikiai. Tačiau jaunatviškos išvaizdos paslaptis yra ne tik grožį puoselėjančios procedūros, plastinių operacijų magija, bet ir daugiau optimizmo, šypsenų, sveika gyvensena ir žinojimas, kad geriausias gyvenimo etapas yra būtent dabar.

Sunku patikėti , kad manekenė Elle Macpherson šį pavasarį atšventė 50 m. jubiliejų. Aukštaūgė gražuolė gali pasigirti tobulomis kūno linijomis, išpuoselėta oda (rodos, jos veide nepastebėtum nė vienos raukšlelės) ir žvilgančiais plaukais, kurių galėtų pavydėti net paauglės. Elle teigia, kad po chirurgų rankomis gulti neteko, tačiau nesunku pastebėti, kad patobulinta ne tik nosis, bet ir lūpos. Putlios lūpos ypač jaunina, deja, su amžiumi putlumas nyksta, todėl nenuostabu, kad brandesnio amžiaus moterys vis dažniau ryžtasi išbandyti lūpų putlinimą. E. Macpherson neigia, kad yra pasinaudojusi botokso injekcijomis, tačiau tobulai lygi kakta sako ką kita, sklinda kalbos, kad injekcijomis tobulinti buvo ir manekenės keliai.

Elle Macpherson
Elle Macpherson
AP/Scanpix

Elle Macpherson
Elle Macpherson
Reuters, AP, AFP nuotr.
Ilgą laiką žavimasi „Esminio instinkto“ žvaigžde Sharon Stone, ji kovo mėnesį minėjo 56-ąją sukaktį. Trumputė berniokiška šukuosena, uždegantis žvilgsnis, liauna figūra ir stangrus veidas – niekuomet nepasakytum, jog aktorė po kelių metų švęs solidų jubiliejų. Tačiau be sveikos gyvensenos, aktyvaus laisvalaikio ir treniruočių, čia taip pat pasidarbuota auksarankių plastikos chirurgų: veido odos patempimas, krūtų implantai, injekcijos į lūpas.
Sharon Stone
Sharon Stone
AFP, Reuters, Sipa Press, SIPA nuotr.

Kita 56 m. gyvenimo optimizmu trykštanti aktorė Andie MacDowell. Jos pokyčių sąraše plastikos chirurgai neminimi, tačiau manoma, kad gražuolės nosis galėjo būti patobulinta. Žinoma, kad Andie yra pasinaudojusi veidą tobulinančiomis injekcijomis, taip pat botokso užpildais.

Andie MacDowell
Andie MacDowell
AFP, Mavrixonline, Reuters, AP nuotr.

O štai raudonplaukė gražuolė Julianne Moore (53 m.), sakoma, kad iš tiesų nėra susidūrusi su plastine chirurgija. Vis dėlto aktorė yra išbandžiusi lazerius, odos šveitimus ir kitas jauninamąsias procedūras. Julianne teigia nebijanti išvaizdos pokyčių, kurie vyksta lekiant metams, jaunatvišką išvaizdą ji puoselėja bėgiodama, aktyviai poilsiaudama, derindama mitybą ir reguliariai lankydamasi grožio salonuose bei grožio procedūras atlikdama namuose.

Julianne Moore
Julianne Moore
LaPresse/Scanpix

Julianne Moore
Julianne Moore
DELFI montažas / Scanpix
Dar viena už jaunatvišką išvaizdą giriama aktorė – Courteney Cox (50 m.). Ji nebijo pripažinti, kad yra pasididinusi krūtinę, išbandžiusi jauninamąsias lazerių procedūras, putlinančias ir stangrinančias injekcijas.
Courteney Cox
Courteney Cox
Reuters / Scanpix

52 m. aktorės ir atlikėjos Sheryl Crow veidas švyti iš tolo, ji daug dėmesio skiria odos priežiūrai, nuo puoselėjančių kaukių, prabangių kremų iki jauninančių procedūrų. Galima pastebėti, kad dainininkės veidas atrodo itin stangrus, o raukšlelių mažai, tad botokso injekcijos į kaktą bei veido užpildai Sheryl greičiausiai taip pat nėra svetimi.

Sheryl Crow
Sheryl Crow
Reuters, AP nuotr.

Taigi, nors pramogų pasaulis įtikinamai linksi, kad senatvei atitolinti pakanka subalansuotos mitybos ir reguliaraus sporto, tiesa yra šiek tiek kitokia. Senti gražiai profesionalūs plastikos chirurgai yra padėję ne vienai žvaigždei, žinoma, svarbu jausti saiką ir žinoti, už kokio siūlo reikia timptelėti, kad veidas atrodytų jaunatviškesnis, tačiau neprarastų unikalumo ir išliktų natūralus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis