Irina (59 m.): brandesnę moterį įvaizdžio pokyčiai neabejotinai atjaunina

Ponia Irena labai norėjo būti dalyvauti pokyčių projekte, nors mažai tikėjo, kad kas atkreips dėmesį į provincijos pelytę.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Japoniška dieta: per 13 dienų - minus 7-8 kg
- I. Dovydėnaitės kolekcijoje - ir išgyventos tragedijos atgarsiai
- Kaip išvengti nekviesto svečio – pelėsio?
- Laura: mamai diagnozavus vėžį, mano paauglystė baigėsi...
- Erotinis gidas po vyro kūną
- Varškės sausainiai

Apskaitininke dirbanti 59 metų Irina myli dėmesį ir labai mėgsta ryškias spalvas. Aktyviai moteriai patinka keliauti, šokti tautinius šokius, klausyti romansus, žiūrėti dokumentinius filmus. Įvaizdžio specialistė Irinai sukūrė romantiškos, svajoti mėgstančios moters įvaizdį. Irina neslėpė, kad jai patinka ryškios spalvos ir drąsūs pasikeitimai.


Prieš

„Šios moters stilius ryškus, kartais kiek užgožia pačios moters išskirtinumą ir žavumą. Todėl ji dažnai atrodo šiek tiek vyresnė“, - pastebi įvaizdžio stilistė Jekaterina Cyvilko.
 

Prieš

Šukuosena

Plaukų stilistė Irinai pritaikė klasikinį kirpimą, stengėsi, kad nauja šukuosena per daug neuždengtų skruostikaulių ir dar labiau nesuplonintų smulkaus veido. 


Po

Plaukai pašviesinti. Nauja šukuosena suteikė veidui proporcingo ovalo formą, o lengvos garbanos – romantiškumo.

Prieš ir Po

Makiažas

Irinos veido odos tipas - šiltas, tad ir makiažui parinktos šiltos spalvos. Veidas padengtas skysta tonuojančia pudra, rausvesnės odos dėmelės paslėptos šiltesnio tono korektoriumi, atliktas klasikinis makiažas. Siekiant suteikti Irinos veidui charakteringumo, akcentuoti akių kampučius, naudotos šiltos spalvos (tamsiai ruda, auksinė, šviesi kreminė) – tai dar labiau išryškino moters mėlynas akis. Šiek tiek pakeista antakių forma, atliktas veido modeliavimas, išryškinantis veido reljefą. Lūpos padažytos ryškiau – šilta tamsiai oranžine spalva, derinant jas prie parinktos aprangos.

Prieš ir Po

Siūlomas garderobas

Atsižvelgdiant į charakterio ypatumus buvo nuspręsta Irinai parinkti laisvo stiliaus moteriškesnį stilių. Siekdama pabrėžti moters grožį ir individualumą, bei žinodama Irinos meilę ryškioms spalvoms, stilistė parinko vienspalvių rūbų detalių, klasikinės formos avalynę. Parinkti garderobo komplektai, kurie tinka darbui ir laisvalaikiui, dienai ir vakarui, pasivaikščiojimui ir kokteilių vakarui. Poniai Irinai taip pat buvo įteiktas „Deichmann“ dovanų kuponas norimai batų porai įsigyti.

Prieš ir Po

Irina - apie pokyčius
  
Projekte dalyvauti norėjau jau seniai. Pokyčių savo išvaizdoje labai norėjau. Jau daug metų gyvenu su ta pačia šukuosena, nesiryžtu eksperimentuoti, bet viduje labai to norėjau. Jau kuris laikas su nuoskauda žiūriu į jaunų ir gražių merginų pakeistą stilių. O juk jas ir taip puošia jaunystė... Su pasigėrėjimu stebiu brandaus amžiaus moterų pasikeitimus - jos atjaunėja! Labai norėjau pabendrauti su komanda, darančia stebuklus, ir pasisemti žinių dėl stiliaus.

Pilkos spalvos palaidinė smulkiu raštu - „Gina Laura“, PC „Akropolis”
Šviesiai rožinės spalvos šalikas - „Gina Laura “, PC „Akropolis”
Šokolado spalvos šalikas - „Gina Laura“, PC „Akropolis”
Kapučino spalvos kelnės - „Zara“, PC „Akropolis”
Bateliai - „Deichmann“, PC „Panorama

Balta palaidinė - „Gina Laura “, PC „Akropolis”
Raudonas megztukas -„Zara“, PC „Akropolis”
Tamsiai mėlynos kelnės - „Next“, PC „Akropolis”
Bateliai - „Deichmann“, PC „Panorama“

Tamsiai mėlyna su oranžiniu akcentu, tiesaus silueto suknelė - „Zara“, PC „Akropolis”
60-ųjų stiliaus orandžinės spalvos paltukas - „Next“, PC „Akropolis”
Odinė, mėlynos spolvos rankinė - „Next “ PC „Akropolis”
Juodi bateliai - „Deichmann“, PC „Panorama“

Įvaizdžio dizainas - Jekaterina Cyvilko („Jstyle“,)
Makiažas - Dovilė Pupinienė
Šukuosena - Dovilė Andriulionytė (Salonas: „Jūsų grožio studija“)
Nuotrauka - Fotostudija „Visimato“.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.

Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis