6 plastinės chirurgijos mitai

Kad ir kaip neigtume grožio kultą, mums rūpi, kaip atrodome: ar kiti pastebi, kad oda tapo lygesnė, kad su amžiumi raukšlės nekyla it ant mielių, kad neatrodome apsileidę. Patobulinti veido bruožai ar kūno linijos suteikia pasitikėjimo savimi ir neretai čia pagelbsti plastinė chirurgija. Kokie mitai apie ją paplitę?

Viskas tik dėl grožio

Iš tiesų po kiekvienu noru atrodyti gražiau, jauniai ir apskritai patraukliau slypi pasitikėjimo savimi stoka. Dažniausiai pacientai, kurie kreipiasi į plastikos chirurgus su noru patobulinti vieną ar kitą bruožą, iš tiesų tikisi atsikratyti baimių, susijusių su tam tikru netobulumu. Ilgesnė nosis, sukritę vokai, atlėpusios ausys ir kiti ypatumai psichologiškai žmonėms trukdo jaustis pilnaverčiais visuomenėje. Po estetinių plastinių operacijų pacientai pripažįsta, kad jaučiasi ne tik gražesni, bet ir laimingesni, laisvesni, labiau pasitiki savimi.

Plastinė chirurgija – tik turtuoliams

Šiandien, kad plastikos chirurgai patobulintų išvaizdą, nebūtina uždirbti šimtų tūkstančių. Modernios technologijos leido sumažinti operacijų išlaidas, sutrumpinti gijimo laikotarpį, todėl ir sumos, mokamos už kūno ar veido tobulinimą, tapo mažesnės. Norite pasididinti krūtis, reikės atseikėti apie 10 tūkst. litų, pakelti viršutinius vokus – apie 2,3 tūkst. litų, pasididinti lūpas implantais – apie 5,4 tūkst. litų.

Po operacijų – akis badantys randai

Plastikos chirurgai – savo srities profesionalai, jie žino, kaip paslėpti randus net ir akivaizdžiausiose vietose. Veido tempimo randai dažnai slepiami plaukų augimo linijoje, krūtinės įsodų – ties pažastimis, pilvo srities korekcijų – bikinio zonoje. Taigi, galite būti tikri, kad po plastinės operacijos neteks aiškintis, kokią garbę neša vienas ar kitas randas, jų niekas nė nepastebės.

Shutterstock nuotr.

Nori atsikratyti antsvorio – rinkis riebalų nusiurbimą

Riebalų nusiurbimo operacijos (arba liposakcija) padeda ne atsikratyti svorio, bet suformuoti kūno kontūrus. Gali būti, kad paskirtos treniruotės ir dieta padės atsikratyti daugybės kilogramų, tačiau probleminė zona pasikeis vos pastebimai. Taip nutinka todėl, kad atsikratyti svorio probleminėse zonose yra itin sunku, vieniems tai vadinamasis galifė efektas ties šlaunimis, kitiems sukritęs pilvas, dar kitiems – žąstai. Liposakcijos metu pašalinami riebalai iš konkrečios zonos, todėl ji akivaizdžiai patobulėja. Žinoma, jei po operacijos nesilaikysite sveiko gyvenimo būdo, nederinsite mitybos ir fiziškai nebūsite aktyvus, yra tikimybė, kad riebalų sankaupos sugrįš.

Su metais riebalinis sluoksnis veide nyksta, bet dėl to atrodome tik jauniau

Tiesa, kad su metais veide esantis riebalinis sluoksnis nyksta, tačiau dėl to skruostai įdumba ir veidas kaip tik atrodo labiau nuvargęs ir susenęs. Šiuolaikinė plastinė chirurgija siūlo riebalų persodinimą į veidą, tokiu būdu atkuriamas veido stangrumas. Dėl to veidas atrodo jaunatviškiau, sveikiau ir natūraliau.

Jei esate pasidarę plastinę veido operaciją, sensite nenatūraliai

Toks teiginys galėjo būti teisingas prieš daugelį metų, kai plastinė chirurgija kopė pirmuosius žingsnius. Tačiau šiandien moderni medicina leidžia ir po plastinių operacijų senti natūraliai, be nepageidaujamų komplikacijų. Be to, galima pasirinkti ne vieną mažiau už plastinę operaciją intervencinį būdą, kaip patobulinti veidą bėgant metams, nuo injekcijų iki lazerių.

Užsakymo nr.: PT_66178742

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis